Vrijstaande woning te koop: Abbewerveweg 5, Zwartewaal

Abbewerveweg 5

Verspreide huizen, Voorne aan Zee

€ 1.295.000
Buurt Verspreide huizen, ZwartewaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 399m²
399m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Abbewerveweg

Deze vrijstaande woning uit 1935 ligt in het buitengebied van Zwartewaal, waar je echt tot rust komt. Met 399 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 7280 m² is dit een plek voor wie van ruimte houdt. De woning heeft energielabel F, dus je kunt verwachten dat de stookkosten aan de hoge kant zijn. De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Voorne aan Zee voor vergelijking.

Verspreide huizen

De buurt Verspreide huizen is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar je elkaar kent en de auto voor de deur staat. CBS-cijfers laten zien dat de buurt vooral uit gezinnen en ouderen bestaat, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3. De sfeer is er een van vrijheid en privacy. Lees meer over de buurt Verspreide huizen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, vind je op ruim 3 kilometer afstand. Ook de basisscholen liggen op twee tot drie kilometer, zoals Openbare Basisschool de Tiende Penning en Basisschool de Ravelinde. Het is een omgeving waar je rustig woont, maar wel even moet rijden voor voorzieningen. De gemeente Voorne aan Zee biedt verder veel natuur en recreatiemogelijkheden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kolpa van der Hoek Oostvoorne aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 3.246
Woonoppervlakte399m²
Perceeloppervlakte7280m²
Bouwjaar1935
EnergielabelF
BuurtVerspreide huizen
WijkZwartewaal
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Abbewerveweg 5, Zwartewaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen

Inwoners310
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Toldam 5
3346m
Jumbo
Jachthoorn 9
3769m
MCD
Forel 2E
3876m

Scholen

20 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Tiende Penning
Basisonderwijs · 109 leerlingen
2218m
Basisschool de Ravelinde
Basisonderwijs · 177 leerlingen
2883m
Obs 't Want
Basisonderwijs · 101 leerlingen
3016m

Veelgestelde vragen

Over Abbewerveweg 5, Zwartewaal

Welk energielabel heeft Abbewerveweg 5?

De woning aan Abbewerveweg 5 in Zwartewaal heeft energielabel F.

Is €1.295.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij de grote oppervlakte van 399 m² en het ruime perceel van 7280 m². Het is een vrijstaande woning uit 1935 met energielabel F, wat betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om te bepalen of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Zwartewaal, dus je bent afhankelijk van de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 22,8 km afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 3,3 km, en basisscholen liggen op ongeveer 2,2 km. Het is een rustige, landelijke locatie waar je voorzieningen niet om de hoek hebt.