Vrijstaande woning te koop: Acacialaan 111, Doetinchem

Acacialaan 111

Oosseld / Vijverberg - zuidwest, Doetinchem

€ 1.200.000
Buurt Oosseld / Vijverberg - zuidwest, DoetinchemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 305m²
305m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Acacialaan in Doetinchem ademt ruimte en rust. Met 305 m² woonoppervlak op een perceel van 762 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.200.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Kijk ook eens naar andere vrijstaande woningen in Doetinchem voor een idee van het aanbod.

Oosseld / Vijverberg - zuidwest: groen en gemêleerd

De buurt Oosseld / Vijverberg - zuidwest is een groene wijk met een gevarieerde bevolking. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,88. Een bewoner zegt: "Zowel dichtbij de stad en voorzieningen als de natuur." Een ander noemt het "Mooi groen!" De straat ligt in de luwte, zonder verkeersoverlast, al ligt het spoor Doetinchem-Winterswijk dichtbij. De buurt Oosseld / Vijverberg - zuidwest telt zo'n 2.825 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, die op loopafstand ligt. Ook de SPAR, Dekamarkt, Lidl en Albert Heijn zijn binnen een paar minuten met de fiets te bereiken. Kinderen kunnen naar basisschool De Zonneboom, twee straten verder, of naar Basisschool Hogenkamp. Voor voortgezet onderwijs zijn Zone.college vmbo Doetinchem en PRAKTICON dichtbij. De gemeente Doetinchem biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Thoma Post Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.200.000
Prijs per m²€ 3.934
Woonoppervlakte305m²
Perceeloppervlakte762m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtOosseld / Vijverberg - zuidwest
WijkOosseld / Vijverberg
GemeenteDoetinchem

Locatie

Acacialaan 111, Doetinchem

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

9.9
A.
27-10-2025
Zowel dichtbij de stad en voorzieningen als de natuur

De buurt heeft que leeftijd een gevarieerde populatie, jong en oud, behalve dat is er maar weinig diversiteit. Er is voldoende sociale samenhang maar geen overdreven sociale controle, dat het prettig maakt om hier te wonen. De straat ligt in de luwte en er is geen overlast van verkeersgeluid, al ligt het spoort Doetinchem-Winterswijk dichtbij. Ook van het stadion hebben we geen hinder omdat supporters niet via ons hofje lopen.

7.9
Toby
09-01-2025
Mooi groen!

U

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosseld / Vijverberg - zuidwest

Inwoners2.825
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Coop
Zonnebloemstraat 3
346m
SPAR
Heemskerklaan 65
1065m
Dekamarkt
Stationsstraat 44
1377m

Scholen

39 binnen 5 km

De Zonneboom
Basisonderwijs · 199 leerlingen
216m
Zone.college vmbo Doetinchem
Voortgezet onderwijs · 1062 leerlingen
551m
PRAKTICON
Voortgezet onderwijs · 319 leerlingen
794m

Veelgestelde vragen

Over Acacialaan 111, Doetinchem

Welk energielabel heeft Acacialaan 111?

De woning aan Acacialaan 111 in Doetinchem heeft energielabel A.

Is €1.200.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.200.000 is aan de hoge kant, maar gezien de 305 m² woonoppervlak, het ruime perceel van 762 m² en het energielabel A is het een marktconforme prijs voor een vrijstaande woning in deze buurt. Vergelijkbaar aanbod in Doetinchem laat zien dat vrijstaande woningen van dit formaat in deze prijsklasse worden aangeboden.

Hoe is de buurt Oosseld / Vijverberg - zuidwest om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 8,88 en waarderen de combinatie van stedelijke voorzieningen en natuur. De buurt is rustig, met weinig verkeersoverlast, en heeft een gemêleerde bevolking van jong en oud. Er is voldoende sociale samenhang zonder overdreven sociale controle.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Zonneboom ligt op 216 meter, Basisschool Hogenkamp op 902 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn Zone.college vmbo Doetinchem (551 meter) en PRAKTICON (794 meter) dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Doetinchem ligt op 1,7 kilometer afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of 5 minuten fietsen.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 626 adressen per km², wat valt in de categorie 'weinig stedelijk' (mate van stedelijkheid 4). Het is dus een rustige, groene omgeving.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Coop op 346 meter, op loopafstand. Ook SPAR (1 km), Dekamarkt (1,4 km), Lidl (1,7 km) en Albert Heijn (1,8 km) zijn binnen fietsafstand.

Thoma Post Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar