Vrijstaande woning te koop: Aelderholt 1-130, Aalden
KopenCoevordenVrijstaande woningenAelderholt 1-130

Aelderholt 1-130

Verspreide huizen Zweeloo, Coevorden

€ 105.000
Buurt Verspreide huizen Zweeloo, AaldenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 152m²
152m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor starters
46% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Aalden

Deze vrijstaande woning aan de Aelderholt 1-130 in Aalden staat op een enorm perceel van bijna 8 hectare. Het is een plek waar je echt tot rust komt, midden in het Drentse landschap. De woning uit 1991 heeft 152 m² woonoppervlak en wordt aangeboden voor € 105.000. Dat is een scherpe prijs voor een vrijstaande woning in deze omgeving, zeker met zoveel grond. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Coevorden.

De buurt: Verspreide huizen Zweeloo

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Zweeloo, een rustig buitengebied met veel natuur. De buurt telt 355 inwoners, vooral tussen de 25 en 45 jaar. Het is een plek waar je elkaar kent en waar de auto onmisbaar is. De buurt Verspreide huizen Zweeloo is dunbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 191 adressen per km².

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Coop, op 1,6 km afstand. Voor de kinderen is er basisschool De Smeltkroes op 638 meter, of Openbare Basisschool De Anwende op 923 meter. Het voortgezet onderwijs is verder weg, op 5,3 km. De gemeente Coevorden biedt voorzieningen in de omliggende dorpen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 105.000
Prijs per m²€ 691
Woonoppervlakte152m²
Perceeloppervlakte79128m²
Bouwjaar1991
BuurtVerspreide huizen Zweeloo
WijkZweeloo
GemeenteCoevorden

Locatie

Aelderholt 1-130, Aalden

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Zweeloo

Inwoners355
Mannen77%
Vrouwen24%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Coop
Aelderstraat 42
1611m
SPAR
Burg. de Kockstraat 61
4749m
PLUS
Tramstraat 17
6798m

Scholen

5 binnen 5 km

De Smeltkroes eerste opvangonderwijs anderstaligen
Basisonderwijs · 42 leerlingen
638m
Openbare Basisschool De Anwende
Basisonderwijs · 107 leerlingen
923m
Christelijke Basisschool de Schutse
Basisonderwijs · 67 leerlingen
923m

Veelgestelde vragen

Over Aelderholt 1-130, Aalden

Is € 105.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van € 105.000 is aan de lage kant voor een vrijstaande woning met 152 m² woonoppervlak en een perceel van 79128 m². In de buurt Verspreide huizen Zweeloo zijn vergelijkbare woningen schaars, en de prijs per m² is hierdoor gunstig. Houd er rekening mee dat de woning in een landelijke omgeving staat, wat invloed heeft op de waarde.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Aalden, in de provincie Drenthe. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12,8 km afstand. De auto is dan ook noodzakelijk voor dagelijkse verplaatsingen. De woning is goed bereikbaar via regionale wegen.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 1991?

Een woning uit 1991 is relatief modern, maar na ruim 30 jaar kunnen er onderhoudspunten zijn, zoals het dak, de cv-ketel of het schilderwerk.