Vrijstaande woning te koop: Rootakkers 59, Helmond
KopenHelmondVrijstaande woningenRootakkers 59

Rootakkers 59

Geeneind, Helmond

€ 2.395.000
Buurt Geeneind, HelmondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 408m²
408m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een riant perceel

Deze vrijstaande woning uit 2012 staat in het rustige Geeneind, een buurt in Helmond waar je echt de ruimte hebt. Met een woonoppervlak van 408 m² en een perceel van maar liefst 11.370 m² is dit een plek waar je kunt ademen. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De vraagprijs van €2.395.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk ook eens naar andere vrijstaande woningen in Helmond om een beeld te krijgen van wat er te koop staat.

Geeneind: rust en ruimte

Geeneind is een buurt waar het groen en de stilte de boventoon voeren. Met 350 inwoners en veel eengezinswoningen is het een plek voor wie van rust houdt. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en een omgevingsadressendichtheid van 360, wat aangeeft dat het hier niet druk is.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op ongeveer een kwartier lopen. Ook MCD is op loopafstand. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals OBS De Lindt en IKC Trudo, beide op tien minuten lopen. De gemeente Helmond biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van winkels tot sportclubs.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Uffelen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.395.000
Prijs per m²€ 5.870
Woonoppervlakte408m²
Perceeloppervlakte11370m²
Bouwjaar2012
EnergielabelA
BuurtGeeneind
WijkStiphout
GemeenteHelmond

Locatie

Rootakkers 59, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Geeneind

Inwoners350
Mannen53%
Vrouwen49%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Jumbo
Dorpsstraat 58D
1401m
MCD
Kerkstraat 7
1782m
Aldi
Kanaaldijk 3
2573m

Scholen

38 binnen 5 km

OBS De Lindt
Basisonderwijs · 185 leerlingen
1010m
IKC Trudo
Basisonderwijs · 239 leerlingen
1223m
Openbare Basisschool de Driehoek
Basisonderwijs · 175 leerlingen
2001m

Veelgestelde vragen

Over Rootakkers 59, Helmond

Welk energielabel heeft Rootakkers 59?

De woning aan Rootakkers 59 in Helmond heeft energielabel A.

Is €2.395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.395.000 is fors, maar past bij een vrijstaande woning uit 2012 met 408 m² woonoppervlak en een perceel van 11.370 m². Energielabel A draagt bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type object.

Hoe is de bereikbaarheid van Geeneind?

Geeneind ligt in een rustig deel van Helmond. Het treinstation is op 3,4 km afstand, dus met de fiets ben je er zo. De auto is het meest praktisch voor dagelijkse verplaatsingen. De buurt is niet dichtbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 360, wat zorgt voor weinig verkeer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. OBS De Lindt en IKC Trudo zitten op ongeveer 1 km, dus tien minuten lopen. Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op 2 km afstand. De buurt is daarmee geschikt voor gezinnen met kinderen.