Vrijstaande woning te koop: Citrushof 2, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud

Citrushof 2

Vaartbroek, Eindhoven

€ 830.000
Buurt Vaartbroek, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 257m²
257m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, rustige buurt

Deze vrijstaande woning aan de Citrushof 2 in Eindhoven ademt ruimte en rust. Met 257 m² woonoppervlak en een perceel van 678 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. De vraagprijs van €830.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Eindhoven.

Vaartbroek: een veilige, groene buurt

De woning staat in buurt Vaartbroek, een wijk die door bewoners als heel veilig wordt ervaren. Een bewoner zegt: "Heel veilig en beschermd voor mijn kinderen, leuke buren." De buurt telt ruim 5.300 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen.

Het dagelijks leven rondom Citrushof

's Ochtends haal je brood bij de Lidl om de hoek (625 m) of bij Albert Heijn (691 m). Voor de kinderen is basisschool De Kimme twee straten verder (116 m), en ook De Bijenkorf (807 m) en De Groene Vlinder (912 m) zijn dichtbij. Het voortgezet onderwijs is iets verder, maar Novalis College ligt op loopafstand (956 m). De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Arnout Verheij Woningmakelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt31 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 830.000
Prijs per m²€ 3.230
Woonoppervlakte257m²
Perceeloppervlakte678m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtVaartbroek
WijkDommelbeemd
GemeenteEindhoven

Locatie

Citrushof 2, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Lara
03-12-2025
Veilig

Heel veilig en beschermd voor mijn kinderen leuke buren

Buurt statistieken

Gegevens uit Vaartbroek

Inwoners5.355
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Lidl
Wijngaardplein 45
625m
Albert Heijn
Tarwelaan 70
691m
Albert Heijn
Orionstraat 149
838m

Scholen

65 binnen 5 km

De Kimme
Basisonderwijs · 178 leerlingen
116m
De Bijenkorf
Basisonderwijs · 359 leerlingen
807m
SALTO basisschool De Groene Vlinder
Basisonderwijs · 124 leerlingen
912m

Veelgestelde vragen

Over Citrushof 2, Eindhoven

Welk energielabel heeft Citrushof 2?

De woning aan Citrushof 2 in Eindhoven heeft energielabel C.

Is €830.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €830.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Vaartbroek. De woning heeft 257 m² woonoppervlak en een perceel van 678 m², wat veel ruimte biedt. Het energielabel C is gemiddeld. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van de woning en de vergelijkbare verkopen in de buurt.

Hoe veilig is de buurt Vaartbroek?

Uit de buurtreviews blijkt dat bewoners de buurt als heel veilig ervaren. Een bewoner zegt: 'Heel veilig en beschermd voor mijn kinderen, leuke buren.' Het aantal misdrijven in de buurt is 172, maar dat zegt niets over de directe straat. De sfeer wordt als prettig omschreven.