KopenBerkellandVrijstaande woningenDe Venterkamp 4

De Venterkamp 4

Industrieterrein Ruurlo, Berkelland

€ 600.000
Buurt Industrieterrein Ruurlo, RuurloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 978m²
978m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een rustige omgeving

Deze vrijstaande woning aan De Venterkamp 4 in Ruurlo ademt ruimte en rust. Met een woonoppervlak van 978 m² en een perceel van 1040 m² is er volop plek voor een gezin of wie van ruimte houdt. Het bouwjaar 1976 geeft de woning een solide basis. De vraagprijs van €600.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Berkelland.

De buurt: Industrieterrein Ruurlo

De woning ligt in de buurt Industrieterrein Ruurlo, een rustige woonwijk met een mix van bedrijvigheid en groen. De buurt telt 225 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 491, wat duidt op een ruime opzet.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op ongeveer 900 meter lopen, of de PLUS op een kilometer afstand. Ook de Aldi is dichtbij, op ruim een kilometer. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Daltonschool Willibrordus op 700 meter en Openbare basisschool Kerst Zwart op een kilometer. Het treinstation van Ruurlo ligt op loopafstand, ongeveer een kilometer verderop. De gemeente Berkelland biedt een landelijke omgeving met voldoende voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 613
Woonoppervlakte978m²
Perceeloppervlakte1040m²
Bouwjaar1976
BuurtIndustrieterrein Ruurlo
WijkRuurlo
GemeenteBerkelland

Locatie

De Venterkamp 4, Ruurlo

Buurt statistieken

Gegevens uit Industrieterrein Ruurlo

Inwoners225
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Leeuwerikstraat 2
901m
PLUS
Borculoseweg 1
1018m
Aldi
Wildenborchseweg 2
1083m

Scholen

7 binnen 5 km

Daltonschool Willibrordus
Basisonderwijs · 168 leerlingen
706m
Openbare basisschool Kerst Zwart
Basisonderwijs · 182 leerlingen
1074m
CBS WonderWijs
Basisonderwijs · 95 leerlingen
1179m

Veelgestelde vragen

Over De Venterkamp 4, Ruurlo

Is €600.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €600.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 978 m² woonoppervlak en een perceel van 1040 m² in Ruurlo. Het bouwjaar 1976 betekent dat de woning mogelijk onderhoud nodig heeft, maar de ruime opzet en ligging in een rustige buurt maken de prijs reëel. Vergelijkbaar aanbod in de regio laat zien dat dit prijsniveau gebruikelijk is voor dit type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op ongeveer een kilometer van het treinstation van Ruurlo, dus je kunt lopend naar het station. De buurt is rustig en landelijk, met een lage stedelijkheidsgraad.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Daltonschool Willibrordus ligt op 700 meter, Openbare basisschool Kerst Zwart op een kilometer en CBS WonderWijs op 1,2 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Ruurlo of omgeving, op ongeveer 5 kilometer afstand.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je supermarkten zoals Coop (900 meter), PLUS (1 km) en Aldi (1,1 km). Ook zijn er een huisartsenpraktijk (800 meter), een restaurant (900 meter) en een park of plantsoen (900 meter). Het treinstation is op een kilometer afstand.

Hoe is de buurt qua veiligheid?

De buurt heeft een laag aantal misdrijven: 22 in totaal. Dat is relatief laag voor een wijk van deze omvang. De buurt is rustig en er wonen veel ouderen, wat bijdraagt aan een veilige en stabiele omgeving.

Wat is het energielabel van deze woning?

Bij een bouwjaar van 1976 is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar het label en de isolatie. Een ouder label kan wijzen op hogere stookkosten, maar zonder concrete gegevens kunnen we hier geen uitspraken over doen.