Vrijstaande woning te koop: Den Ilp 103, Den Ilp
Verkocht onder voorbehoud

Den Ilp 103

Den Ilp, Landsmeer

€ 1.998.010
Buurt Den Ilp, Den IlpBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 226m²
226m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Den Ilp

Deze vrijstaande woning aan Den Ilp 103 ligt in het groene, landelijke Den Ilp. Met 226 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 3370 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 1987 heeft energielabel C en is te koop voor € 1.998.010. In vergelijking met andere vrijstaande woningen in Landsmeer is de prijs aan de hoge kant, maar het enorme perceel maakt het bijzonder.

Den Ilp: landelijk wonen

Den Ilp is een klein dorp in de gemeente Landsmeer, met zo'n 850 inwoners. Het is er rustig en groen, met veel eengezinswoningen (91% van de woningvoorraad). De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen of stellen zonder kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 94, dat is echt platteland.

Het dagelijks leven

's Ochtends loop je in zeven minuten naar basisschool De Fuik, die op 200 meter ligt. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Dirk of Albert Heijn, beide op zo'n 2,5 km afstand, even fietsen dus. Ook zijn er meerdere basisscholen in de omgeving, zoals De Korenaar en De Hoeksteen. Het treinstation ligt op 5,5 km, ideaal als je af en toe de stad in wilt.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 11 Makelaars Waterland - Amsterdam I Baerz & Co op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.998.010
Prijs per m²€ 8.841
Woonoppervlakte226m²
Perceeloppervlakte3370m²
Bouwjaar1987
EnergielabelC
BuurtDen Ilp
WijkDen Ilp
GemeenteLandsmeer

Locatie

Den Ilp 103, Den Ilp

Buurt statistieken

Gegevens uit Den Ilp

Inwoners850
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Dirk
Hannie Schaftplein 1
2535m
Albert Heijn
Dorpsstraat 70-72
2656m
Albert Heijn
Klaverweide 10
2759m

Scholen

37 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Fuik
Basisonderwijs · 64 leerlingen
199m
Christelijke Basisschool De Korenaar
Basisonderwijs · 262 leerlingen
2481m
obs Noorderschool
Basisonderwijs · 150 leerlingen
2559m

Veelgestelde vragen

Over Den Ilp 103, Den Ilp

Welk energielabel heeft Den Ilp 103?

De woning aan Den Ilp 103 in Den Ilp heeft energielabel C.

Is € 1.998.010 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.998.010 is fors, maar het perceel van 3370 m² is uitzonderlijk groot voor een vrijstaande woning in deze regio. Vergelijkbare woningen in Landsmeer met minder grond zijn vaak goedkoper. Of de prijs marktconform is, hangt af van hoeveel waarde je hecht aan de enorme tuin en de rustige ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Den Ilp?

Het treinstation (5,5 km) is het dichtstbijzijnde OV-knooppunt. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten ben je aangewezen op de omliggende dorpen, op ongeveer 2,5 km afstand.

Wat voor onderhoud mag ik verwachten bij een woning uit 1987?

Een woning uit 1987 is inmiddels bijna 40 jaar oud. Denk aan periodiek onderhoud zoals schilderwerk, dakcontrole en cv-ketelonderhoud. Het energielabel C is redelijk, maar niet meer van deze tijd; isolatie verbeteren kan de energiekosten verlagen.