Vrijstaande woning te koop: Noordeinde 125, Landsmeer
KopenLandsmeerVrijstaande woningenNoordeinde 125

Noordeinde 125

’t Lint, Landsmeer

€ 1.795.000
Buurt ’t Lint, LandsmeerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 240m²
264% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning uit 1910 aan het Noordeinde in Landsmeer ademt historie en ruimte. Met 240 m² woonoppervlak en een perceel van 793 m² is het een echte blikvanger. De woning heeft energielabel B, wat voor een huis van deze leeftijd bijzonder zuinig is. De vraagprijs van €1.795.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de uitstraling. Vergelijk je met andere vrijstaande woningen in Landsmeer, dan zie je dat dit een uitzonderlijk groot aanbod is.

De buurt t Lint

De woning staat in de buurt t Lint, een rustige woonwijk in Landsmeer. De buurt telt zo'n 1600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen (69%) en de buurt is matig stedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, groene omgeving zien.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn op 640 meter of Jumbo op 734 meter. Basisschool De Hoeksteen zit om de hoek op 514 meter, en OBS De Wagemakerschool op 716 meter. Ook een kinderdagverblijf vind je op loopafstand. De gemeente Landsmeer biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ramon Mossel Makelaardij en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.795.000
Prijs per m²€ 7.479
Woonoppervlakte240m²
Perceeloppervlakte793m²
Bouwjaar1910
EnergielabelB
Buurt’t Lint
WijkLandsmeer
GemeenteLandsmeer

Locatie

Noordeinde 125, Landsmeer

Buurt statistieken

Gegevens uit ’t Lint

Inwoners1.605
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit ’t Lint

Woningvoorraad751
Gem. WOZ-waarde€ 648.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen30%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpsstraat 70-72
640m
Jumbo
Nieuwe Gouw 3
734m
Dekamarkt
Lange Vonder 122-124
1912m

Scholen

55 binnen 5 km

Basisschool De Hoeksteen
Basisonderwijs · 198 leerlingen
514m
OBS De Wagemakerschool
Basisonderwijs · 174 leerlingen
716m
Basisschool St.Augustinus
Basisonderwijs · 210 leerlingen
776m

Veelgestelde vragen

Over Noordeinde 125, Landsmeer

Welk energielabel heeft Noordeinde 125?

De woning aan Noordeinde 125 in Landsmeer heeft energielabel B.

Is €1.795.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs is hoog, maar de woning is met 240 m² woonoppervlak ook uitzonderlijk groot. In de buurt t Lint is de gemiddelde verkoopprijs van een woning €820.625, maar die zijn gemiddeld 66 m². Deze woning is dus bijna vier keer zo groot. De prijs per m² is ongeveer €7.479, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €7.576 per m². De prijs lijkt marktconform voor een vrijstaand huis van deze omvang.

Hoe is de buurt t Lint om in te wonen?

t Lint is een rustige, matig stedelijke buurt met veel koopwoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en goede voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten en basisscholen. Het is een groene omgeving met parken in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is, zeker voor een woning uit 1910. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label G of F. In de buurt hebben alle koopwoningen energielabel A, dus dit huis springt er iets minder gunstig uit, maar label B is nog steeds goed.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Hoeksteen zit op 514 meter, OBS De Wagemakerschool op 716 meter en Basisschool St.Augustinus op 776 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, de dichtstbijzijnde school is op 3,6 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,1 km afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto of fiets. De woning is dus niet direct op het OV georiënteerd, maar met de auto ben je snel in Amsterdam of Purmerend.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt t Lint staan woningen gemiddeld 24 dagen te koop voordat ze verkocht worden. Dat is vrij snel, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in deze omgeving. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is gebaseerd op 8 verkochte woningen.