Vrijstaande woning te koop: Ds Veenweg 131, De Knipe

Ds Veenweg 131

De Knipe, Heerenveen

€ 637.000
Buurt De Knipe, De KnipeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 167m²
167m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in De Knipe

Deze vrijstaande woning aan de Ds Veenweg 131 in De Knipe ademt rust en ruimte. Met 167 m² woonoppervlak en een perceel van 756 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1999 heeft energielabel A+, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €637.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Heerenveen.

De Knipe: een dorpse gemeenschap

De Knipe is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en groen. Het dorp telt zo'n 1370 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een hechte gemeenschap is met veel gezinnen. De buurt De Knipe is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 156 adressen per km².

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de omliggende dorpen. De dichtstbijzijnde supermarkt, Coop, vind je op ruim 4 km afstand. Ook Lidl en Albert Heijn zijn op ongeveer 5 km. Basisscholen zijn gelukkig dichterbij: de Compagnonsschool zit op 1,2 km en Skôalle it Aventoer op 2 km. De gemeente Heerenveen biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 4,7 km.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Veenstra Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 637.000
Prijs per m²€ 3.814
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte756m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA+
BuurtDe Knipe
WijkHoornsterzwaag
GemeenteHeerenveen

Locatie

Ds Veenweg 131, De Knipe

Buurt statistieken

Gegevens uit De Knipe

Inwoners1.370
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Coop
Schoterlandseweg 43
4206m
Lidl
Sallandlaan 31
4712m
Albert Heijn
De Passage 2
4825m

Scholen

13 binnen 5 km

Compagnonsschool
Basisonderwijs · 91 leerlingen
1217m
Skôalle it Aventoer
Basisonderwijs · 134 leerlingen
1982m
Albertine Agnesschool
Basisonderwijs · 178 leerlingen
3111m

Veelgestelde vragen

Over Ds Veenweg 131, De Knipe

Welk energielabel heeft Ds Veenweg 131?

De woning aan Ds Veenweg 131 in De Knipe heeft energielabel A+.

Is €637.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €637.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 167 m² met een perceel van 756 m² in De Knipe. Het energielabel A+ en het bouwjaar 1999 zijn pluspunten. Er zijn geen vergelijkbare verkoopprijzen in de buurt bekend, maar de prijs lijkt in lijn met wat je voor dit type woning in de regio betaalt.

Hoe is het energielabel A+ te verklaren?

Het energielabel A+ is zeer zuinig en wijst op goede isolatie en efficiënte installaties. Dit betekent dat de stookkosten naar verwachting laag zijn. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.

Wat is de ligging van De Knipe?

De Knipe is een dorp in de gemeente Heerenveen, met een landelijke en rustige uitstraling. Het treinstation van Heerenveen ligt op 4,7 km afstand. De buurt is niet stedelijk, met veel groen en een lage bebouwingsdichtheid.