Vrijstaande woning te koop: Edveensweg 12, Oosterhesselen

Edveensweg 12

Oosterhesselen, Coevorden

€ 385.000
Buurt Oosterhesselen, OosterhesselenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 410m²
410m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
SPAR op 290m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Oosterhesselen

Deze vrijstaande woning aan de Edveensweg 12 staat in een rustige, groene omgeving. Met 410 m² woonoppervlak en een perceel van 1060 m² is er volop ruimte. De woning uit 1960 heeft energielabel G, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €385.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Coevorden.

Oosterhesselen

Oosterhesselen is een dorp met 1765 inwoners, waar relatief veel 65-plussers wonen. Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de sfeer is typisch dorps: rustig en groen. De buurt Oosterhesselen biedt een prettige woonomgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR, om de hoek op 290 meter. Ook zijn er scholen dichtbij: Esdal College Locatie Oosterhesselen (285 meter) en Obs De Woert (340 meter). Het treinstation ligt op 8,2 km afstand. De gemeente Coevorden biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en park.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Naober Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 385.000
Prijs per m²€ 939
Woonoppervlakte410m²
Perceeloppervlakte1060m²
Bouwjaar1960
EnergielabelG
BuurtOosterhesselen
WijkOosterhesselen
GemeenteCoevorden

Locatie

Edveensweg 12, Oosterhesselen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterhesselen

Inwoners1.765
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Burg. de Kockstraat 61
290m
Coop
Aelderstraat 42
3619m
Albert Heijn
Bannerschultestraat 7
5838m

Scholen

6 binnen 5 km

Esdal College Locatie Oosterhesselen
Voortgezet onderwijs · 189 leerlingen
285m
Obs De Woert
Basisonderwijs · 158 leerlingen
340m
De Smeltkroes eerste opvangonderwijs anderstaligen
Basisonderwijs · 42 leerlingen
3922m

Veelgestelde vragen

Over Edveensweg 12, Oosterhesselen

Welk energielabel heeft Edveensweg 12?

De woning aan Edveensweg 12 in Oosterhesselen heeft energielabel G.

Is €385.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €385.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 410 m² in Oosterhesselen. Het energielabel G kan wel leiden tot hogere stookkosten, wat de prijs relatief maakt. Vergelijk met andere vrijstaande woningen in de regio om een goed beeld te krijgen.

Wat betekent energielabel G voor mijn energierekening?

Energielabel G is het minst zuinige label. De woning is slecht geïsoleerd, waardoor je hoge stookkosten kunt verwachten.

Hoe is de bereikbaarheid van Oosterhesselen?

Oosterhesselen is een dorp in de gemeente Coevorden. Het treinstation ligt op 8,2 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgeving is rustig en groen.