Vrijstaande woning te koop: Gelde 1, Noordwolde

Gelde 1

Noordwolde-Geldering, Weststellingwerf

€ 697.500
Buurt Noordwolde-Geldering, NoordwoldeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 299m²
299m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Noordwolde

Deze vrijstaande woning aan de Gelde ligt in een rustige omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 299 m² woonoppervlak en een perceel van 782 m² is er volop ruimte voor het hele gezin. De woning uit 2001 heeft energielabel A+++, wat betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €697.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Weststellingwerf.

Buurt Noordwolde-Geldering

De buurt Noordwolde-Geldering is een kleinschalige woonwijk met 345 inwoners. Het is een rustige buurt met veel groen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het aandeel koopwoningen is 52%. De buurt Noordwolde-Geldering heeft een lage bebouwingsdichtheid, wat bijdraagt aan de ruimtelijke uitstraling.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Jumbo of Lidl, beide op loopafstand. Voor de kinderen is er basisschool School Matthijsje op ruim een kilometer afstand. Ook kinderdagverblijven en een huisartsenpraktijk zijn dichtbij. De gemeente Weststellingwerf biedt een rustige, landelijke omgeving met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Veenstra Makelaars & Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 697.500
Prijs per m²€ 2.333
Woonoppervlakte299m²
Perceeloppervlakte782m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA+++
BuurtNoordwolde-Geldering
WijkNoordwolde
GemeenteWeststellingwerf

Locatie

Gelde 1, Noordwolde

Buurt statistieken

Gegevens uit Noordwolde-Geldering

Inwoners345
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Industriestraat 18
326m
Lidl
Molenstraat 3
424m
Coop
Dorpsstraat 32
6149m

Scholen

5 binnen 5 km

School Matthijsje
Basisonderwijs · 63 leerlingen
1113m
De Klaeter
Basisonderwijs · 37 leerlingen
3212m
Openbare Basisschool De Kievitshoek
Basisonderwijs · 71 leerlingen
4344m

Veelgestelde vragen

Over Gelde 1, Noordwolde

Welk energielabel heeft Gelde 1?

De woning aan Gelde 1 in Noordwolde heeft energielabel A+++.

Is €697.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €697.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 299 m² met een perceel van 782 m² in Noordwolde. Het energielabel A+++ en het bouwjaar 2001 zijn pluspunten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. De woning is zeer goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen. De stookkosten zijn daardoor laag, maar exacte bedragen hangen af van je verbruik en de energieprijzen.

Wat is de sfeer in de buurt Noordwolde-Geldering?

De buurt is rustig en groen, met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel ouderen en gezinnen. De lage bebouwingsdichtheid zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Er zijn geen reviews van bewoners beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, rustige woonomgeving.