Vrijstaande woning te koop: Hoofdstraat West 75, Noordwolde (Fr)
KopenWeststellingwerfVrijstaande woningenHoofdstraat West 75

Hoofdstraat West 75

Noordwolde-Hoofdstraat, Weststellingwerf

€ 798.000
Buurt Noordwolde-Hoofdstraat, Noordwolde (Fr)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 248m²
248m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een rijk verleden

Deze vrijstaande woning uit 1930 ademt karakter en biedt een verrassend moderne energieprestatie met label A++++. Met 248 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1505 m² is er volop ruimte voor een gezin of wie graag veel binnen- en buitenruimte heeft. De woning staat in Noordwolde (Fr), een dorp waar rust en natuur de boventoon voeren. De vraagprijs van € 798.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in Weststellingwerf van dit formaat.

De buurt: Noordwolde-Hoofdstraat

De buurt Noordwolde-Hoofdstraat is een rustige, groene omgeving waar bewoners elkaar kennen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 9,01. Een bewoner zegt: "De buurt hier is heel mooi, zelfstandig en veilig. De natuur is rijk en de mensen zijn leuk." Een ander vult aan: "Mooie sociale buurt, soms wel druk met auto's maar dat hoort erbij." De buurt telt zo'n 500 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. Het is een plek waar je nog echt buren hebt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo (om de hoek) of de Lidl (twee straten verder). Ook de Coop is binnen handbereik. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals School Matthijsje (op loopafstand) of De Klaeter (een paar minuten fietsen). De gemeente Weststellingwerf biedt een landelijke setting met voorzieningen op fietsafstand. Het treinstation ligt op 11,4 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder RMW Makelaars en Funda. De prijs is marktconform voor een vrijstaand huis met een dergelijk perceel in deze regio.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 798.000
Prijs per m²€ 3.218
Woonoppervlakte248m²
Perceeloppervlakte1505m²
Bouwjaar1930
EnergielabelA++++
BuurtNoordwolde-Hoofdstraat
WijkNoordwolde
GemeenteWeststellingwerf

Locatie

Hoofdstraat West 75, Noordwolde (Fr)

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

9.4
Bryan Steenstra
30-06-2025
Veilig en mooie buurt

De buurt hier is heel mooi, zelfstandig en veilig. De natuur is rijk en de mensen zijn leuk

8.6
Bryan Steenstra
30-08-2024
Prachtig

Mooie sociale buurtz soms wel druk met Autos maar dat hoort erbij

Buurt statistieken

Gegevens uit Noordwolde-Hoofdstraat

Inwoners500
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Industriestraat 18
842m
Lidl
Molenstraat 3
952m
Coop
Dorpsstraat 32
6074m

Scholen

4 binnen 5 km

School Matthijsje
Basisonderwijs · 63 leerlingen
1604m
De Klaeter
Basisonderwijs · 37 leerlingen
2962m
Openbare Basisschool De Kievitshoek
Basisonderwijs · 71 leerlingen
4039m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat West 75, Noordwolde (Fr)

Welk energielabel heeft Hoofdstraat West 75?

De woning aan Hoofdstraat West 75 in Noordwolde (Fr) heeft energielabel A++++.

Is € 798.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 798.000 is aan de hoge kant, maar past bij de combinatie van een groot perceel (1505 m²), een woonoppervlak van 248 m² en energielabel A++++. Vrijstaande woningen van dit formaat zijn schaars in Weststellingwerf, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de buurt Noordwolde-Hoofdstraat om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners beoordeeld met een 9,01. Ze noemen het veilig, mooi en sociaal. De natuur is rijk en de mensen zijn vriendelijk. Soms kan het wat druk zijn met auto's, maar dat hoort erbij. Het is een rustige, groene omgeving met veel eengezinswoningen.

Wat is de staat van het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A++++, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dit label is uitzonderlijk voor een woning uit 1930 en duidt op goede isolatie en moderne installaties. De stookkosten zullen laag zijn.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Jumbo (842 m) en Lidl (952 m). Ook zijn er basisscholen in de omgeving, waaronder School Matthijsje (1,6 km) en De Klaeter (3 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een verder gelegen plaats.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1505 m², wat ruim is voor een vrijstaande woning. Je hebt een grote tuin, mogelijk met ruimte voor een schuur, moestuin of speelplek. De exacte indeling is niet bekend, maar het biedt veel mogelijkheden voor buitenleven.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 248 m² woonoppervlak en vijf kamers (aanname op basis van grootte) is de woning ruim genoeg voor een gezin. De rustige buurt met veel eengezinswoningen en de nabijheid van scholen maken het een geschikte omgeving.