Vrijstaande woning te koop: Gerestraat 17, Heesselt
18 uur geleden ontdekt

Gerestraat 17

Heesselt, West Betuwe

€ 835.000
Buurt Heesselt, HeesseltBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 223m²
223m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een riant perceel

Aan de Gerestraat in Heesselt staat een vrijstaande woning uit 1960, met een woonoppervlak van 223 m² en een perceel van maar liefst 1690 m². Het energielabel is C. De vraagprijs van €835.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in West Betuwe.

Heesselt: rustig en groen

Heesselt is een klein dorp in de gemeente West Betuwe, met 170 inwoners. De buurt is overwegend rustig, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. De meeste huishoudens zijn zonder kinderen of bestaan uit ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en de natuur om de hoek ligt. Bekijk de buurt Heesselt voor meer cijfers.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op nog geen twee kilometer afstand. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Burgemeester Westerbeek van Eertenschool op 1,3 km en de Tweestromen Basisschool op 2,6 km. Het is een omgeving waar je rustig woont, maar niet ver van de nodige voorzieningen. De gemeente West Betuwe biedt een overzicht van het aanbod.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Van Kessel & Van Gellicum Makelaars-Taxateurs op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 835.000
Prijs per m²€ 3.744
Woonoppervlakte223m²
Perceeloppervlakte1690m²
Bouwjaar1960
EnergielabelC
BuurtHeesselt
WijkVarik en Ophemert
GemeenteWest Betuwe

Locatie

Gerestraat 17, Heesselt

Buurt statistieken

Gegevens uit Heesselt

Inwoners170
Mannen53%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Burgemeester van Randwijckstraat 21
1889m
Boon's Markt
Gasthuisstraat 21
4612m
Lidl
Gasthuisstraat 56
4732m

Scholen

9 binnen 5 km

Burgemeester Westerbeek van Eertenschool
Basisonderwijs · 97 leerlingen
1286m
Tweestromen Basisschool
Basisonderwijs · 94 leerlingen
2615m
Odradaschool
Basisonderwijs · 30 leerlingen
3098m

Veelgestelde vragen

Over Gerestraat 17, Heesselt

Welk energielabel heeft Gerestraat 17?

De woning aan Gerestraat 17 in Heesselt heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €835.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs is marktconform voor een vrijstaande woning van 223 m² met een perceel van 1690 m² in Heesselt. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1960. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Heesselt?

Heesselt ligt in het buitengebied van West Betuwe. Het dichtstbijzijnde treinstation bevindt zich op 10,2 km afstand.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

In Heesselt zelf zijn beperkte voorzieningen, maar binnen 5 km vind je een PLUS-supermarkt, meerdere basisscholen en een restaurant. Voor uitgebreidere winkels en zorg ben je aangewezen op omliggende dorpen of steden.

Wat is de sfeer in de buurt?