Vrijstaande woning te koop: Herenweg 7, Wassenaar

Herenweg 7

De Paauw, Wassenaar

€ 1.998.000
Buurt De Paauw, WassenaarBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 194m²
194m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Wassenaar

Deze vrijstaande woning aan de Herenweg straalt rust en ruimte uit. Met 194 m² woonoppervlak en een flink perceel van 780 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De vraagprijs van € 1.998.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Wassenaar.

De Paauw: een rustige, groene buurt

De woning ligt in de buurt De Paauw, een rustige wijk met veel groen. De buurt telt 1.355 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een typische gezinsbuurt: 95% van de woningen is eengezinswoning en 84% is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een rustige, groene omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Ekoplaza, op twee straten verder. De Jumbo en Albert Heijn zijn ook om de hoek. Voor de kinderen is Basisschool Herenweg letterlijk naast de deur, en de St. Bonifaciusschool op loopafstand. De gemeente Wassenaar biedt verder volop voorzieningen, zoals een restaurant en bibliotheek op tien minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buise Doedijns Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.998.000
Prijs per m²€ 10.299
Woonoppervlakte194m²
Perceeloppervlakte780m²
Bouwjaar1941
EnergielabelA
BuurtDe Paauw
WijkNoordoostelijk deel der gemeente
GemeenteWassenaar

Locatie

Herenweg 7, Wassenaar

Buurt statistieken

Gegevens uit De Paauw

Inwoners1.355
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Ekoplaza
Langstraat 63
306m
Jumbo
Luifelbaan 1
496m
Aldi
Hofcampweg 57
599m

Scholen

27 binnen 5 km

Basisschool Herenweg
Basisonderwijs · 400 leerlingen
68m
St. Bonifaciusschool
Basisonderwijs · 220 leerlingen
326m
Vereniging Nutsschool Wassenaar
Basisonderwijs · 239 leerlingen
398m

Veelgestelde vragen

Over Herenweg 7, Wassenaar

Welk energielabel heeft Herenweg 7?

De woning aan Herenweg 7 in Wassenaar heeft energielabel A.

Is € 1.998.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.998.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Wassenaar. De woning heeft een groot perceel van 780 m² en energielabel A, wat de prijs kan rechtvaardigen. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in deze omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Wassenaar, op 3,3 km van het dichtstbijzijnde treinstation. De buurt is rustig en groen.

Wat voor soort buurt is De Paauw?

De Paauw is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen (95%) en koopwoningen (84%). De meeste inwoners zijn 45 jaar of ouder, maar er wonen ook gezinnen met kinderen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit (44 misdrijven per jaar).