Vrijstaande woning te koop: Hessenweg 120, Lunteren
KopenEdeVrijstaande woningenHessenweg 120

Hessenweg 120

Meulunteren/De Valk, Ede

€ 1.895.000
Buurt Meulunteren/De Valk, LunterenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 211m²
211m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Lunteren

Deze vrijstaande woning aan de Hessenweg ligt in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 211 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 6200 m² is er volop plek voor het hele gezin. De woning uit 1989 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Ede.

Meulunteren/De Valk

De buurt Meulunteren/De Valk is een rustige, groene wijk waar veel gezinnen wonen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3,4 personen, wat aangeeft dat het een echte gezinsbuurt is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 62, wat betekent dat je hier echt de ruimte hebt. Meer weten over de buurt Meulunteren/De Valk?

Leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Coop, op 2,6 km afstand, of bij de Albert Heijn op 2,8 km. De kinderen kunnen naar School met de Bijbel Ruitenbeek, op 1,7 km lopen, of naar De Bron op 2,8 km. Voor de middelbare school moeten ze iets verder, maar dat is in deze omgeving niet ongewoon. De gemeente Ede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Stroomberg Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.895.000
Prijs per m²€ 8.981
Woonoppervlakte211m²
Perceeloppervlakte6200m²
Bouwjaar1989
EnergielabelB
BuurtMeulunteren/De Valk
WijkLunteren
GemeenteEde

Locatie

Hessenweg 120, Lunteren

Buurt statistieken

Gegevens uit Meulunteren/De Valk

Inwoners1.835
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Coop
Molenparkweg 7
2620m
Aldi
Dorpsstraat 102-104
2652m
Albert Heijn
Wilbrinkplein 3
2790m

Scholen

23 binnen 5 km

School met de Bijbel Ruitenbeek
Basisonderwijs · 182 leerlingen
1698m
De Bron
Basisonderwijs · 324 leerlingen
2816m
De Sprong
Basisonderwijs · 27 leerlingen
3017m

Veelgestelde vragen

Over Hessenweg 120, Lunteren

Welk energielabel heeft Hessenweg 120?

De woning aan Hessenweg 120 in Lunteren heeft energielabel B.

Is €1.895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.895.000 is aan de hoge kant, maar gezien het grote perceel van 6200 m² en de ruime woning van 211 m² is het niet ongebruikelijk voor een vrijstaande woning in deze omgeving. De woning heeft energielabel B, wat gunstig is voor de energiekosten. Vergelijkbare woningen in de regio geven een indicatie van de markt.

Hoe is de bereikbaarheid van Lunteren?

Het treinstation Lunteren ligt op 5 km afstand, met verbindingen naar Arnhem en Ede.

Wat voor type buurt is Meulunteren/De Valk?

Meulunteren/De Valk is een rustige, landelijke buurt met veel eengezinswoningen (87% van de woningvoorraad). De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad en een omgevingsadressendichtheid van 62, wat betekent dat er veel ruimte is. Het is een gezinsbuurt met een gemiddelde huishoudensgrootte van 3,4 personen.