Vrijstaande woning te koop: Hogebrinkerweg 5, Hoevelaken
KopenNijkerkVrijstaande woningenHogebrinkerweg 5

Hogebrinkerweg 5

Hoevelaken-Hogenbrink, Nijkerk

€ 998.000
Buurt Hoevelaken-Hogenbrink, HoevelakenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 212m²
212m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Hoevelaken

Deze vrijstaande woning aan de Hogebrinkerweg 5 ademt rust en ruimte. Met 212 m² woonoppervlak en een perceel van 500 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel C betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €998.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Nijkerk.

De buurt Hoevelaken-Hogenbrink

De buurt Hoevelaken-Hogenbrink is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is er groen en kindvriendelijk. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen of stellen zonder kinderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad en veel koopwoningen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Albert Heijn om de hoek (818 m) of de Lidl (887 m). Kinderen kunnen naar basisschool 't Blokhuus (485 m) of Kindcentrum Schimmelpenninck van der Oye (546 m). De gemeente Nijkerk biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een huisartsenpraktijk op 800 m en een treinstation op 1,9 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieklomp Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 november 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 998.000
Prijs per m²€ 4.708
Woonoppervlakte212m²
Perceeloppervlakte500m²
Bouwjaar1985
EnergielabelC
BuurtHoevelaken-Hogenbrink
WijkHoevelaken
GemeenteNijkerk

Locatie

Hogebrinkerweg 5, Hoevelaken

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoevelaken-Hogenbrink

Inwoners1.485
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Albert Heijn
Kantemarsweg 10
818m
Lidl
De Brink 7
887m
Jumbo
Westerdorpsstraat 23
895m

Scholen

56 binnen 5 km

t Blokhuus
Basisonderwijs · 181 leerlingen
485m
Kindcentrum Schimmelpenninck van der Oye
Basisonderwijs · 149 leerlingen
546m
Willem Farelschool
Basisonderwijs · 173 leerlingen
731m

Veelgestelde vragen

Over Hogebrinkerweg 5, Hoevelaken

Welk energielabel heeft Hogebrinkerweg 5?

De woning aan Hogebrinkerweg 5 in Hoevelaken heeft energielabel C.

Is €998.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €998.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Hoevelaken. Het huis heeft 212 m² woonoppervlak en een perceel van 500 m², met bouwjaar 1985 en energielabel C. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Hoevelaken, met een treinstation op 1,9 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is 947, wat duidt op een matig stedelijk gebied. De auto is handig voor verder reizen, maar de buurt is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is 't Blokhuus op 485 m, gevolgd door Kindcentrum Schimmelpenninck van der Oye op 546 m. Voortgezet onderwijs is op 2,1 km afstand.