Vrijstaande woning te koop: Hoofdstraat 132A, Voorthuizen
KopenBarneveldVrijstaande woningenHoofdstraat 132A

Hoofdstraat 132A

Zeeheldenwijk, Barneveld

€ 1.337.300
Buurt Zeeheldenwijk, VoorthuizenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 222m²
222m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Voorthuizen

Deze vrijstaande woning uit 2020 ademt ruimte en rust. Met 222 m² woonoppervlak en een perceel van 686 m² is er volop plek voor een gezin. De woning ligt in de Zeeheldenwijk, een rustige buurt met veel groen. De vraagprijs van €1.337.300 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Barneveld.

De Zeeheldenwijk

De buurt Zeeheldenwijk is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt waar vooral gezinnen en ouderen wonen. De inkomens zijn doorsnee. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, veilige buurt zien met weinig misdrijven.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (263 m) of bij de Albert Heijn op vijf minuten lopen. De kinderen kunnen naar de Kon Wilhelminaschool (165 m) of De Wheemschool (179 m), beide op loopafstand. Ook de openbare basisschool de Regenboog (233 m) is dichtbij. De gemeente Barneveld biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Karakter Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.337.300
Prijs per m²€ 6.024
Woonoppervlakte222m²
Perceeloppervlakte686m²
Bouwjaar2020
BuurtZeeheldenwijk
WijkVoorthuizen
GemeenteBarneveld

Locatie

Hoofdstraat 132A, Voorthuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeeheldenwijk

Inwoners800
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Hoofdstraat 155C
263m
Albert Heijn
Smidsplein 21
500m
Aldi
Kerkstraat 12
512m

Scholen

14 binnen 5 km

Kon Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 235 leerlingen
165m
De Wheemschool
Basisonderwijs · 356 leerlingen
179m
Openbare Basisschool de Regenboog
Basisonderwijs · 89 leerlingen
233m

Veelgestelde vragen

Over Hoofdstraat 132A, Voorthuizen

Is de prijs van €1.337.300 marktconform voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs is aan de hoge kant, maar gezien het bouwjaar 2020, de ruime oppervlakte van 222 m² en het perceel van 686 m² is het een realistische prijs voor een vrijstaande woning in Voorthuizen. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Voorthuizen, op 3 km van het treinstation. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

Er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Kon Wilhelminaschool (165 m), De Wheemschool (179 m) en Openbare Basisschool de Regenboog (233 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 5,4 km afstand.

Hoe veilig is de Zeeheldenwijk?

De buurt is rustig met slechts 25 geregistreerde misdrijven. Het is een stabiele wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen.