Vrijstaande woning te koop: Jacob van Maerlantlaan 10, Oegstgeest
KopenOegstgeestVrijstaande woningenJacob van Maerlantlaan 10

Jacob van Maerlantlaan 10

Haaswijk-Oost, Oegstgeest

€ 1.025.000
Buurt Haaswijk-Oost, OegstgeestBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene buurt

Deze vrijstaande woning uit 1989 staat in een rustige, groene straat in Oegstgeest. Met 187 m² woonoppervlak en een ruime tuin van 541 m² is er volop plek voor een gezin. De woning is gebouwd in een tijd waarin ruimte en licht centraal stonden, wat je terugziet in de royale kamers. De vraagprijs van €1.025.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Oegstgeest.

Haaswijk-Oost: een rustige, groene wijk

De woning ligt in de buurt Haaswijk-Oost, een wijk met veel groen en ruime opzet. De buurt telt ruim 2.800 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige wijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele, gewilde buurt is.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, op vijf minuten lopen. Ook de Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Daltonschool Oegstgeest en Basisschool Joris De Witte, beide om de hoek. De gemeente Oegstgeest biedt verder goede voorzieningen, zoals een park op twee minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Panne van Soest Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.025.000
Prijs per m²€ 5.481
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte541m²
Bouwjaar1989
BuurtHaaswijk-Oost
WijkOegstgeest Noord
GemeenteOegstgeest

Locatie

Jacob van Maerlantlaan 10, Oegstgeest

Buurt statistieken

Gegevens uit Haaswijk-Oost

Inwoners2.815
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Haaswijk-Oost

Woningvoorraad1.306
Gem. WOZ-waarde€ 486.000
Koopwoningen70%
Huurwoningen30%

Supermarkten

46 binnen 5 km

Lidl
Boerhaaveplein 3-7
561m
Albert Heijn
Irislaan 83
1082m
Jumbo
Lange Voort 2F
1201m

Scholen

87 binnen 5 km

Daltonschool Oegstgeest
Basisonderwijs · 177 leerlingen
459m
Basisschool Joris De Witte
Basisonderwijs · 188 leerlingen
459m
Leo Kannerschool VSO
Speciaal onderwijs · 303 leerlingen
567m

Veelgestelde vragen

Over Jacob van Maerlantlaan 10, Oegstgeest

Is €1.025.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.025.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, die €706.200 bedraagt. Dat is logisch, want dit is een vrijstaande woning met een groot perceel, terwijl het gemiddelde in Haaswijk-Oost lager ligt door andere woningtypen. De prijs is marktconform voor een vrijstaande woning van deze omvang in Oegstgeest.

Hoe is de buurt Haaswijk-Oost om in te wonen?

Haaswijk-Oost is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een lage criminaliteit. Het park is om de hoek, en er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. Het is een prettige, veilige omgeving.

Wat is de staat van de woning?