Vrijstaande woning te koop: Jan Kreeftweg 5, Hollandscheveld
KopenHoogeveenVrijstaande woningenJan Kreeftweg 5

Jan Kreeftweg 5

Verspreide huizen Hollandscheveld-Oost, Hoogeveen

€ 1.550.000
Buurt Verspreide huizen Hollandscheveld-Oost, HollandscheveldBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 176m²
176m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning aan de Jan Kreeftweg 5 in Hollandscheveld ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 176 m² en een perceel van maar liefst 13.405 m² is dit een plek waar je echt tot rust komt. Het energielabel A++ betekent dat de woning zeer zuinig is. De vraagprijs van €1.550.000 is aan de hoge kant, maar past bij het unieke aanbod van vrijstaande woningen in Hoogeveen.

De buurt: Verspreide huizen Hollandscheveld-Oost

De buurt Verspreide huizen Hollandscheveld-Oost is een rustige, landelijke omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt 635 inwoners, met veel gezinnen en een hoog percentage koopwoningen (85%). Het is een plek waar je elkaar kent en de ruimte hebt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op zo'n twee straten verder (1,8 km). Ook zijn er basisscholen om de hoek, zoals CBS de Hoeksteen en OBS De Driesprong, beide op loopafstand. De gemeente Hoogeveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van winkels tot zorg.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woonaccent Makelaars Hoogeveen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.550.000
Prijs per m²€ 8.807
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte13405m²
Bouwjaar1975
EnergielabelA++
BuurtVerspreide huizen Hollandscheveld-Oost
WijkHollandscheveld
GemeenteHoogeveen

Locatie

Jan Kreeftweg 5, Hollandscheveld

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hollandscheveld-Oost

Inwoners635
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

4 binnen 5 km

PLUS
Carstensdijk 164
3020m
PLUS
Het Hoekje 54
3526m
PLUS
Het Hoekje 11-13
3728m

Scholen

10 binnen 5 km

CBS de Hoeksteen
Basisonderwijs · 86 leerlingen
1904m
OBS De Driesprong
Basisonderwijs · 54 leerlingen
1947m
Protestants Christelijk Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 60 leerlingen
2386m

Veelgestelde vragen

Over Jan Kreeftweg 5, Hollandscheveld

Welk energielabel heeft Jan Kreeftweg 5?

De woning aan Jan Kreeftweg 5 in Hollandscheveld heeft energielabel A++.

Is €1.550.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.550.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de unieke combinatie van een vrijstaande woning met een perceel van 13.405 m² en energielabel A++. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de schaarste en de kwaliteit van het object.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 13.405 m² groot. Dat biedt volop ruimte voor een tuin, eventueel een moestuin, of andere buitenactiviteiten. De mogelijkheden zijn eindeloos, maar het is goed om te weten dat onderhoud van zo'n groot perceel tijd en geld kost.

Wat betekent energielabel A++ voor de stookkosten?