Vrijstaande woning te koop: Jongkindt Coninckstraat 36, Alphen Aan Den Rijn
KopenAlphen aan den RijnVrijstaande woningenJongkindt Coninckstraat 36

Jongkindt Coninckstraat 36

Van Boetzelaerstraat, Alphen aan den Rijn

€ 2.195.000
Buurt Van Boetzelaerstraat, Alphen Aan Den RijnBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 652m²
405% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Hoogvliet op 367m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met allure

Deze vrijstaande woning uit 1932 staat in een rustige, groene buurt van Alphen aan den Rijn. Met 652 m² woonoppervlak en een perceel van 855 m² is het een royale woning voor wie van ruimte houdt. De prijs van €2.195.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de uitstraling. Ter vergelijking: vrijstaande woningen in Alphen aan den Rijn hebben een gemiddelde prijs van €595.000.

De buurt Van Boetzelaerstraat

De buurt Van Boetzelaerstraat is een geliefde woonwijk. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,76. Een bewoner zegt: 'Ik ben er opgegroeid en ben altijd tevreden geweest. Ik zou hier nooit weg willen.' Een ander noemt het een 'heerlijke buurt' met veel speelruimte voor kinderen en goed contact tussen buren. De buurt telt veel eengezinswoningen (75%) en koopwoningen (75%).

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar Basisschool de Rank, om de hoek op 238 meter. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Hoogvliet (367 m), Ekoplaza (425 m) en Albert Heijn (435 m) allemaal op loopafstand. Het centrum van Alphen is lopend te bereiken, en middelbare scholen zoals Scala College zitten op fietsafstand. De gemeente Alphen aan den Rijn biedt verder ruime voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HOLLAND WEST MAKELAARDIJ aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.195.000
Prijs per m²€ 3.367
Woonoppervlakte652m²
Perceeloppervlakte855m²
Bouwjaar1932
BuurtVan Boetzelaerstraat
WijkLage Zijde
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

Jongkindt Coninckstraat 36, Alphen Aan Den Rijn

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.9
Beaudin
01-12-2025
Love Alphen

Ik ben er opgegroeid en ben altijd tevreden geweest. Ik zou hier nooit weg willen en heb er weinig op aan te duiden.

8.6
Gk
29-08-2023
Heerlijke buurt

Veel speelruimte kinderen. Contact met elkaar Wel regelmatig tot zeer laat jongeren die rondhangen in de speeltuin. Basisschool om de hoed. Centrum lopend te bereiken. Alle middelbare scholen binnen max 15 m8n fietsen. Veel hondenbezitters, maar bijna iedereen ruimt de stront van z'n hond op

Buurt statistieken

Gegevens uit Van Boetzelaerstraat

Inwoners2.985
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Van Boetzelaerstraat

Woningvoorraad1.265
Gem. WOZ-waarde€ 370.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Hoogvliet
Julianastraat 45
367m
Ekoplaza
Kerkstraat 4
425m
Albert Heijn
De Aarhof 61
435m

Scholen

44 binnen 5 km

Basisschool de Rank
Basisonderwijs · 442 leerlingen
238m
Rijnstroom College Westerpark - iHub onderwijs
Speciaal onderwijs · 129 leerlingen
339m
Protestants Christelijke Basisschool De Windroos
Basisonderwijs · 150 leerlingen
380m

Veelgestelde vragen

Over Jongkindt Coninckstraat 36, Alphen Aan Den Rijn

Is €2.195.000 een realistische vraagprijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.195.000 is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €595.000, maar dat komt doordat deze woning met 652 m² woonoppervlak veel groter is dan gemiddeld (129 m²). De prijs per m² is ongeveer €3.367, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €4.612 per m². Het is een uniek object in de buurt.

Hoe is de buurt Van Boetzelaerstraat om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 8,76. Ze waarderen de rust, de speelruimte voor kinderen en het contact met buren. Wel hangen er soms jongeren tot laat rond in de speeltuin. De buurt is groen en centraal gelegen, met winkels en scholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool de Rank (238 m) en PCBS De Windroos (380 m). Voor voortgezet onderwijs is Scala College op 806 m. Ook is er een school voor voortgezet speciaal onderwijs (Rijnstroom College) op 339 m.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,4 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt is zeer sterk stedelijk (mate van stedelijkheid 1) met een omgevingsadressendichtheid van 2.747 adressen per km². Toch voelt het door de ruime opzet en het groen niet druk aan.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn drie supermarkten op loopafstand: Hoogvliet (367 m), Ekoplaza (425 m) en Albert Heijn (435 m). Ook is er een SPAR express op 1 km.

Hoeveel woningen staan er te koop in de buurt?

Op dit moment staat er slechts 1 koopwoning te koop in de buurt Van Boetzelaerstraat. De gemiddelde verkoopprijs van verkochte woningen was €513.000, met een gemiddelde looptijd van 42 dagen.

HOLLAND WEST MAKELAARDIJ
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen