Vrijstaande woning te koop: Kapelstraat 7, Riethoven
KopenBergeijkVrijstaande woningenKapelstraat 7

Kapelstraat 7

Buitengebied Noord 3, Bergeijk

€ 2.750.000
Buurt Buitengebied Noord 3, RiethovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 292m²
292m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Kapelstraat in Riethoven ademt rust en ruimte. Met 292 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 4410 m² is er volop plek voor een gezin of wie van groen houdt. Het bouwjaar 1970 geeft de woning een solide uitstraling, en energielabel C is redelijk voor deze leeftijd. De vraagprijs van €2.750.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de ligging. Vergelijk eens met andere vrijstaande woningen in Bergeijk.

Buitengebied Noord 3

De woning ligt in de buurt Buitengebied Noord 3, een rustig buitengebied met 290 inwoners. Het is een plek waar veel gezinnen wonen en de huishoudens zijn relatief groot. De omgeving is landelijk, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een stabiele, groene wijk.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de PLUS, op tien minuten lopen. Voor de kinderen is Basisschool St. Willibrordus om de hoek, op een paar minuten fietsen. Ook de rooms-katholieke basisschool Sinte Lucij en OBS De Belhamel zijn binnen een straal van een paar kilometer te vinden. De gemeente Bergeijk biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant, beide op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Slippens Vermeer Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.750.000
Prijs per m²€ 9.418
Woonoppervlakte292m²
Perceeloppervlakte4410m²
Bouwjaar1970
EnergielabelC
BuurtBuitengebied Noord 3
WijkBuitengebied
GemeenteBergeijk

Locatie

Kapelstraat 7, Riethoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Noord 3

Inwoners290
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

11 binnen 5 km

PLUS
Van Bruhezedal 13
3110m
SPAR express
Rijksweg A67
3658m
Jumbo
Nieuwe Waalreseweg 93
4197m

Scholen

20 binnen 5 km

Basisschool St. Willibrordus
Basisonderwijs · 128 leerlingen
1078m
rooms-katholieke basisschool Sinte Lucij
Basisonderwijs · 107 leerlingen
2673m
OBS De Belhamel
Basisonderwijs · 149 leerlingen
3059m

Veelgestelde vragen

Over Kapelstraat 7, Riethoven

Welk energielabel heeft Kapelstraat 7?

De woning aan Kapelstraat 7 in Riethoven heeft energielabel C.

Is €2.750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.750.000 is aan de hoge kant, maar gezien het formaat (292 m² woonoppervlak) en het enorme perceel van 4410 m² is het niet ongebruikelijk voor een vrijstaande woning in dit buitengebied. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van ruimte en rust.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Riethoven, dus je bent aangewezen op de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,9 km afstand. De omgeving is rustig en landelijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op fietsafstand. Basisschool St. Willibrordus ligt op ongeveer 1 km, en ook de rooms-katholieke basisschool Sinte Lucij en OBS De Belhamel zijn binnen een paar kilometer bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een verder gelegen plaats, op 6,1 km.