Vrijstaande woning te koop: Smulderslaan 45, Someren
KopenSomerenVrijstaande woningenSmulderslaan 45

Smulderslaan 45

Verspreide huizen Someren-Heide, Someren

€ 895.000
Buurt Verspreide huizen Someren-Heide, SomerenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 757m²
757m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Someren

Deze vrijstaande woning aan de Smulderslaan 45 ademt de sfeer van het Brabantse buitengebied. Met een woonoppervlak van 757 m² en een perceel van 430 m² is er volop ruimte. Het bouwjaar 1935 geeft de woning karakter. De vraagprijs van €895.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Someren.

Verspreide huizen Someren-Heide

De buurt Verspreide huizen Someren-Heide is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (97%). De meeste woningen zijn koopwoningen (85%). Het is een rustige omgeving. De buurt Verspreide huizen Someren-Heide telt 765 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 4 km afstand, of bij de Lidl of Jumbo in de buurt. De dichtstbijzijnde basisschool is RK Basisschool Sint Jozef op 1,5 km. Ook zijn er andere scholen zoals BS LeerRijk en Basisschool De Vonder binnen 4 km. De gemeente Someren biedt voorzieningen zoals een restaurant op 1,9 km en een park op 4 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van den Berk & Kerkhof Makelaars en Taxateurs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 1.182
Woonoppervlakte757m²
Perceeloppervlakte430m²
Bouwjaar1935
BuurtVerspreide huizen Someren-Heide
WijkBuitengebied Someren-Heide
GemeenteSomeren

Locatie

Smulderslaan 45, Someren

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Someren-Heide

Inwoners765
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Kerkstraat 30d
4072m
Lidl
Kerkstraat 30
4095m
Albert Heijn
Postelstraat 39
4178m

Scholen

8 binnen 5 km

RK Basisschool Sint Jozef
Basisonderwijs · 123 leerlingen
1555m
BS LeerRijk
Basisonderwijs · 294 leerlingen
3852m
Basisschool De Vonder
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4077m

Veelgestelde vragen

Over Smulderslaan 45, Someren

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 757 m² in Someren. De woning heeft een perceel van 430 m² en een bouwjaar van 1935. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Someren?

Someren ligt in het buitengebied van Brabant. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,8 km afstand. De woning is met de auto goed bereikbaar via regionale wegen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde is RK Basisschool Sint Jozef op 1,5 km. Andere scholen zoals BS LeerRijk en Basisschool De Vonder liggen op 3,8 tot 4 km afstand.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de omgeving vind je supermarkten zoals Albert Heijn, Lidl en Jumbo op 4 tot 4,5 km afstand. Ook zijn er restaurants op 1,9 km en een park op 4 km. Voor medische zorg is de dichtstbijzijnde huisartsenpraktijk op 3,8 km.