Vrijstaande woning te koop: Koudhoornlaan 10, Ugchelen
KopenApeldoornVrijstaande woningenKoudhoornlaan 10

Koudhoornlaan 10

Ugchelen, Apeldoorn

€ 685.000
Buurt Ugchelen, UgchelenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 153m²
153m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis in het groene Ugchelen

Deze vrijstaande woning aan de Koudhoornlaan staat in een rustige, groene omgeving. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met 153 m² woonoppervlak en een perceel van 326 m² is er ruimte genoeg. De vraagprijs van €685.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Apeldoorn.

Buurt Ugchelen

Ugchelen is een dorpse buurt met veel groen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Mooie groene omgeving waar je lekker met de hond kunt wandelen. Rustig buiten in de tuin kunt zitten zomers." Wel worden wegwerkzaamheden en verkeerssituaties bij de school genoemd. De buurt telt 3.545 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Meer over de buurt Ugchelen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je naar Albert Heijn (om de hoek) of Dekamarkt (twee straten verder). Basisschool IKC Spreng Ugchelen zit naast de deur, en Dalton Kindcentrum Eloy op loopafstand. Het treinstation ligt op 5,2 km, dus voor de trein ben je even onderweg. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Buurman Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 685.000
Prijs per m²€ 4.477
Woonoppervlakte153m²
Perceeloppervlakte326m²
Bouwjaar1969
EnergielabelE
BuurtUgchelen
WijkZuidwest
GemeenteApeldoorn

Locatie

Koudhoornlaan 10, Ugchelen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Ilona de Bie
15-02-2025
Volksbuurt in Ugchelen

Mooie groene omgeving waar je lekker met de hond kunt wandelen. Rustig buiten in de tuin kunt zitten zomers. Er zijn veel wegwerkzaamheden dus bereikbaarheid is matig. Ook zijn er nog wel eens gevaarlijke verkeerssituaties vanwege de school. Mensen zijn erg op zichzelf en hebben weinig inlevingsvermogen naar mensen die anders zijn. Dus contact is matig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Ugchelen

Inwoners3.545
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Ugchelen

Woningvoorraad1.552
Gem. WOZ-waarde€ 506.000
Koopwoningen85%
Huurwoningen15%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
Molecatenlaan 30
777m
Dekamarkt
Ugchelseweg 165
906m
Dekamarkt
Ordenplein 144
2129m

Scholen

45 binnen 5 km

IKC Spreng Ugchelen
Basisonderwijs · 315 leerlingen
264m
Dalton Kindcentrum Eloy
Basisonderwijs · 250 leerlingen
938m
Openbare Basisschool De Eendracht
Basisonderwijs · 219 leerlingen
1684m

Veelgestelde vragen

Over Koudhoornlaan 10, Ugchelen

Welk energielabel heeft Koudhoornlaan 10?

De woning aan Koudhoornlaan 10 in Ugchelen heeft energielabel E.

Is €685.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €685.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€725.200) en de mediaan van beschikbare koopwoningen (€772.000). De gemiddelde prijs per m² in Ugchelen is €4.592, wat bij 153 m² neerkomt op €702.000. De prijs is dus marktconform, maar zonder energielabel is het lastig de totale woonlasten in te schatten.

Hoe is de buurt Ugchelen om in te wonen?

Ugchelen is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen (94%). Bewoners waarderen de wandelmogelijkheden en de rust. Wel zijn er wegwerkzaamheden en soms gevaarlijke verkeerssituaties bij de school. Het contact tussen bewoners is matig, zoals een bewoner aangeeft. De buurt heeft een mix van leeftijden, met relatief veel 65-plussers.

Wat is er te doen in de omgeving?

In de directe omgeving vind je supermarkten (Albert Heijn en Dekamarkt op loopafstand), basisscholen (IKC Spreng Ugchelen en Dalton Kindcentrum Eloy) en een park of plantsoen op 0,6 km. Voor uitgebreidere voorzieningen ben je aangewezen op Apeldoorn, op een paar kilometer afstand.

Hoe oud is de woning en wat is de staat?

De woning is gebouwd in 1969, dus ruim 55 jaar oud. Het energielabel staat niet in de advertentie, waardoor de isolatie en energiezuinigheid onbekend zijn.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Buurman Makelaardij heeft op Funda alleen de straat, prijs en oppervlakte gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Dit kan betekenen dat het label nog niet is vastgesteld of dat de makelaar het niet heeft vermeld.

Buurman Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.