Vrijstaande woning te koop: Platteweg 35-17, Reeuwijk

Platteweg 35-17

Platteweg, Bodegraven-Reeuwijk

€ 1.490.000
Buurt Platteweg, ReeuwijkBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Platteweg in Reeuwijk staat op een ruim perceel van 1343 m². Het huis uit 1965 heeft 115 m² woonoppervlak en biedt veel privacy. De vraagprijs van €1.490.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Bodegraven-Reeuwijk.

De buurt Platteweg

De buurt Platteweg is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat de buurt vooral uit gezinnen en ouderen bestaat. De meeste woningen zijn koopwoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, om de hoek op 671 meter. Ook de PLUS en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Wilhelminaschool (965 m) of RK Basisschool De Bijenkorf (994 m). Voor voortgezet onderwijs zijn er het Coornhert Gymnasium en de Antoniusmavo XL in de buurt. De gemeente Bodegraven-Reeuwijk biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.490.000
Prijs per m²€ 12.957
Woonoppervlakte115m²
Perceeloppervlakte1343m²
Bouwjaar1965
BuurtPlatteweg
WijkReeuwijk-Brug
GemeenteBodegraven-Reeuwijk

Locatie

Platteweg 35-17, Reeuwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Platteweg

Inwoners195
Mannen54%
Vrouwen44%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Coop
Driewegplein 3
671m
PLUS
Thorbeckelaan 1
1409m
SPAR express
Albert Plesmanplein 18
1469m

Scholen

52 binnen 5 km

Coornhert Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 653 leerlingen
838m
Wilhelminaschool
Basisonderwijs · 119 leerlingen
965m
RK Basisschool De Bijenkorf
Basisonderwijs · 320 leerlingen
994m

Veelgestelde vragen

Over Platteweg 35-17, Reeuwijk

Is €1.490.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.490.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning van 115 m² in Reeuwijk. Het perceel van 1343 m² is echter uitzonderlijk groot, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben een minder groot perceel.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 1343 m², wat ruim is voor een vrijstaande woning. Je hebt veel tuin en mogelijkheden voor uitbreiding of aanpassing, maar check wel de bestemmingsplannen bij de gemeente.

Wat is de ligging van deze woning?

De woning ligt in de rustige buurt Platteweg in Reeuwijk. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Het treinstation ligt op 2,9 km afstand, dus met de auto of fiets ben je snel in Gouda of Utrecht.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Wilhelminaschool (basisonderwijs) ligt op 965 m, en het Coornhert Gymnasium (voortgezet onderwijs) op 838 m. Ook zijn er andere basisscholen en middelbare scholen in de omgeving.