Vrijstaande woning te koop: Rijksstraatweg 21, Jistrum

Rijksstraatweg 21

Verspreide huizen Jistrum, Tytsjerksteradiel

€ 599.000
Buurt Verspreide huizen Jistrum, JistrumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 192m²
192m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Jistrum

Deze vrijstaande woning aan de Rijksstraatweg 21 ligt in het buitengebied van Jistrum, een dorp in de Friese gemeente Tytsjerksteradiel. Met 192 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2580 m² is er volop ruimte. De woning uit 1978 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €615.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Tytsjerksteradiel.

De buurt: Verspreide huizen Jistrum

De buurt Verspreide huizen Jistrum is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (92%) en vooral koopwoningen (85%). Het is er rustig, met een lage bevolkingsdichtheid. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, groene omgeving.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS of Poiesz, beide op ongeveer 3,4 km afstand. Basisscholen zoals Bernemienskip de Greide en Christelijke Basisschool De Reinboge liggen op zo'n 1,8 km, goed bereikbaar met de fiets. Het treinstation is 6,8 km verderop. De gemeente Tytsjerksteradiel biedt een mooie mix van platteland en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Jaap Kingma aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 599.000
Prijs per m²€ 3.120
Woonoppervlakte192m²
Perceeloppervlakte2580m²
Bouwjaar1978
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Jistrum
WijkEastermar
GemeenteTytsjerksteradiel

Locatie

Rijksstraatweg 21, Jistrum

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Jistrum

Inwoners365
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Leeuwerikstraat 63
3361m
Poiesz
Aldedyk 12
3371m
Aldi
Ljurkstrjitte 43
3408m

Scholen

20 binnen 5 km

Bernemienskip de Greide
Basisonderwijs · 89 leerlingen
1776m
Christelijke Basisschool De Reinboge
Basisonderwijs · 125 leerlingen
1782m
It Twaspan
Basisonderwijs · 47 leerlingen
1787m

Veelgestelde vragen

Over Rijksstraatweg 21, Jistrum

Welk energielabel heeft Rijksstraatweg 21?

De woning aan Rijksstraatweg 21 in Jistrum heeft energielabel B.

Is €615.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €615.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 192 m² met een groot perceel van 2580 m² in Jistrum. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en locatie. Het energielabel B is een pluspunt. Laat een taxatie doen om de exacte waarde te bepalen.

Hoe is de bereikbaarheid van Jistrum?

Jistrum ligt in een landelijke omgeving in Friesland. Het treinstation is 6,8 km verderop, geschikt voor reizen naar grotere steden. Met de auto ben je snel op de provinciale wegen. De dichtstbijzijnde supermarkten en scholen zijn op fietsafstand, wat het een rustige maar goed bereikbare plek maakt.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1978?