Vrijstaande woning te koop: Roermondseweg 115, Steyl
KopenVenloVrijstaande woningenRoermondseweg 115

Roermondseweg 115

Nieuw-Steyl, Venlo

€ 625.000
Buurt Nieuw-Steyl, SteylBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 313m²
69% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 176m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Steyl

Deze vrijstaande woning aan de Roermondseweg 115 in Steyl ademt ruimte. Met 313 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 2480 m² is het een woning waar je letterlijk de ruimte hebt. Het bouwjaar 1980 en energielabel F betekenen dat er kansen liggen voor verduurzaming. De vraagprijs van €625.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere vrijstaande woningen in Venlo, maar de enorme oppervlakte en het perceel maken het een uniek aanbod.

De buurt Nieuw-Steyl

De woning staat in Nieuw-Steyl, een rustige buurt in Steyl. De buurt telt 1865 inwoners en kent een mix van leeftijden, met relatief veel 45-plussers. Het is een groene omgeving met een park of plantsoen op 5 minuten lopen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 176 meter. Ook basisschool De Schalm is twee straten verder, op 202 meter. Voor het voortgezet onderwijs moet je iets verder, maar de rustige ligging aan de rand van Steyl biedt een fijne woonomgeving. De gemeente Venlo biedt verder alle voorzieningen op korte afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verstegen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 1.997
Woonoppervlakte313m²
Perceeloppervlakte2480m²
Bouwjaar1980
EnergielabelF
BuurtNieuw-Steyl
WijkSteyl
GemeenteVenlo

Locatie

Roermondseweg 115, Steyl

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Steyl

Inwoners1.865
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Nieuw-Steyl

Woningvoorraad966
Gem. WOZ-waarde€ 219.000
Koopwoningen49%
Huurwoningen51%

Supermarkten

16 binnen 5 km

PLUS
Pater Petersstraat 1
176m
Albert Heijn
Raadhuislaan 48
1445m
Albert Heijn
Kerkstraat 42
1445m

Scholen

23 binnen 5 km

De Schalm
Basisonderwijs · 138 leerlingen
202m
Velddijk
Speciaal onderwijs · 163 leerlingen
989m
Basisschool St Jozef
Basisonderwijs · 241 leerlingen
1200m

Veelgestelde vragen

Over Roermondseweg 115, Steyl

Welk energielabel heeft Roermondseweg 115?

De woning aan Roermondseweg 115 in Steyl heeft energielabel F.

Is €625.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €625.000 ligt 51% boven de gemiddelde vraagprijs in Nieuw-Steyl (€413.000). De woning is echter ook veel groter: 313 m² versus een buurtgemiddelde van 185 m², en het perceel is met 2480 m² uitzonderlijk ruim. In de buurt zijn de afgelopen tijd woningen verkocht voor gemiddeld €475.531, maar die hadden een kleinere oppervlakte. De prijs is marktconform gezien de unieke kenmerken.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label B, 33,3% label C en 33,3% label D of lager. Deze woning valt dus in de minst zuinige categorie. Verduurzaming, zoals isolatie of zonnepanelen, kan de energierekening flink verlagen.