Vrijstaande woning te koop: Soestdijkseweg Noord 390, Bilthoven
KopenDe BiltVrijstaande woningenSoestdijkseweg Noord 390

Soestdijkseweg Noord 390

Bilthoven Noord I, De Bilt

€ 2.950.000
Buurt Bilthoven Noord I, BilthovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 311m²
311m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een riant perceel

Deze vrijstaande woning aan de Soestdijkseweg Noord in Bilthoven staat op een perceel van maar liefst 4300 m². Het huis uit 1916 heeft een woonoppervlak van 311 m² en energielabel F. Met een vraagprijs van €2.950.000 is dit een aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in De Bilt.

De buurt: Bilthoven Noord I

Bilthoven Noord I is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen en er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rustige sfeer. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er geen specifieke feedback van bewoners. De buurt Bilthoven Noord I is een gewilde plek voor wie van ruimte en groen houdt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die op loopafstand ligt. Ook Albert Heijn en Lidl zijn binnen een kwartier fietsen te bereiken. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals de Montessorischool Bilthoven en de Van Dijckschool, beide op loopafstand. Het station van Bilthoven is op 1,5 km afstand. De gemeente De Bilt biedt een goede mix van voorzieningen en groen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Broekman & Calis Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.950.000
Prijs per m²€ 9.486
Woonoppervlakte311m²
Perceeloppervlakte4300m²
Bouwjaar1916
EnergielabelF
BuurtBilthoven Noord I
WijkBilthoven Noord
GemeenteDe Bilt

Locatie

Soestdijkseweg Noord 390, Bilthoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bilthoven Noord I

Inwoners2.815
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

13 binnen 5 km

SPAR
Bilderdijklaan 106
764m
Albert Heijn
De Kwinkelier 30
1337m
Lidl
De Kwinkelier 38
1354m

Scholen

26 binnen 5 km

Montessorischool Bilthoven
Basisonderwijs · 204 leerlingen
610m
Van Dijckschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
685m
Rooms Katholieke Basisschool St Theresia
Basisonderwijs · 383 leerlingen
774m

Veelgestelde vragen

Over Soestdijkseweg Noord 390, Bilthoven

Welk energielabel heeft Soestdijkseweg Noord 390?

De woning aan Soestdijkseweg Noord 390 in Bilthoven heeft energielabel F.

Is €2.950.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.950.000 is aan de hoge kant, maar dat is niet ongebruikelijk voor een vrijstaande woning met een perceel van 4300 m² in een rustige, groene buurt als Bilthoven Noord I. De prijs weerspiegelt de zeldzaamheid van dergelijke ruime kavels in deze omgeving.

Wat is de staat van het energielabel F?

Energielabel F betekent dat de woning relatief veel energie verbruikt. Dit kan leiden tot hogere stookkosten. Het is een oudere woning uit 1916, dus isolatie en installaties zijn mogelijk verouderd. Het loont om de energieprestaties te laten onderzoeken.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is 4300 m², wat zeer ruim is voor een vrijstaande woning. Dit biedt mogelijkheden voor een grote tuin, eventueel een zwembad of andere buitenvoorzieningen. Houd wel rekening met onderhoud en eventuele bestemmingsplannen.