Vrijstaande woning te koop: Statenweg 22, Venhorst
KopenBoekelVrijstaande woningenStatenweg 22

Statenweg 22

Verspreide huizen Venhorst, Boekel

€ 600.000
Buurt Verspreide huizen Venhorst, VenhorstBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 264m²
264m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Venhorst

Deze vrijstaande woning aan de Statenweg 22 staat in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 264 m² woonoppervlak en een perceel van 1020 m² is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De prijs van €600.000 is marktconform voor vrijstaande woningen in Boekel.

De buurt: Verspreide huizen Venhorst

De buurt Verspreide huizen Venhorst is een rustige, groene omgeving met veel eengezinswoningen. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar kinderen veilig kunnen spelen. De meeste woningen zijn koopwoningen, en de buurt heeft een dorps karakter.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op twee straten verder (1,6 km). Ook de PLUS en Aldi zijn binnen een paar kilometer te vinden. Basisschool Kindcentrum Cornelius is om de hoek (1,7 km). De gemeente Boekel biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bernheze Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 600.000
Prijs per m²€ 2.273
Woonoppervlakte264m²
Perceeloppervlakte1020m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Venhorst
WijkVenhorst
GemeenteBoekel

Locatie

Statenweg 22, Venhorst

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Venhorst

Inwoners650
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Coop
Kerkpad 4
1642m
Aldi
Kerkstraat 8
2986m
PLUS
St. Agathaplein 10
3054m

Scholen

7 binnen 5 km

Kindcentrum Cornelius
Basisonderwijs · 147 leerlingen
1709m
OBS Uilenspiegel
Basisonderwijs · 221 leerlingen
2700m
Kindcentrum De Regenboog
Basisonderwijs · 156 leerlingen
2718m

Veelgestelde vragen

Over Statenweg 22, Venhorst

Welk energielabel heeft Statenweg 22?

De woning aan Statenweg 22 in Venhorst heeft energielabel A.

Is €600.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een vrijstaande woning uit 2011 met 264 m² woonoppervlak en een perceel van 1020 m² in een landelijke omgeving is €600.000 marktconform. Het energielabel A is een pluspunt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Venhorst?

Venhorst is een dorp in de gemeente Boekel, gelegen in een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 18 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op korte afstand, zoals Coop op 1,6 km en Aldi op 3 km. Ook zijn er basisscholen zoals Kindcentrum Cornelius op 1,7 km. Voor voortgezet onderwijs moet je wel verder reizen, naar ongeveer 8 km.