Streekweg 79

Centrum, Drechterland

€ 1.600.000
Buurt Centrum, HoogkarspelBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 222m²
222m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in Hoogkarspel

Deze gloednieuwe vrijstaande woning aan de Streekweg in Hoogkarspel ademt ruimte en rust. Met 222 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 1071 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 2024 is volledig nieuw en vraagt om een eigen inrichting. Met een vraagprijs van 1.600.000 euro is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een nieuwbouwwoning van dit formaat in deze omgeving is het marktconform. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Drechterland.

Buurt Centrum

De woning ligt in de buurt Centrum van Hoogkarspel. Het is een rustige buurt met een mix van inwoners: veel ouderen en gezinnen. De buurt heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele wijk is met een laag criminaliteitscijfer.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je brood bij de Albert Heijn of Dekamarkt, beide op een paar minuten lopen. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Het Kerspel en 't Skitteljacht om de hoek. Het treinstation ligt op loopafstand. De gemeente Drechterland biedt een groene omgeving met veel rust.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.600.000
Prijs per m²€ 7.207
Woonoppervlakte222m²
Perceeloppervlakte1071m²
Bouwjaar2024
BuurtCentrum
WijkHoogkarspel
GemeenteDrechterland

Locatie

Streekweg 79, Hoogkarspel

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners1.235
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Streekweg 210
1163m
Dekamarkt
Raadhuisplein 4
1183m
Aldi
Zwaagdijk 227c
3003m

Scholen

20 binnen 5 km

Het Kerspel
Basisonderwijs · 310 leerlingen
695m
Basisschool't Skitteljacht
Basisonderwijs · 172 leerlingen
709m
Basisschool De Westwijzer
Basisonderwijs · 128 leerlingen
1251m

Veelgestelde vragen

Over Streekweg 79, Hoogkarspel

Is de vraagprijs van €1.600.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €1.600.000 is aan de hoge kant, maar past bij een nieuwbouwwoning van 222 m² met een groot perceel in Hoogkarspel. Vergelijkbare vrijstaande woningen in de regio worden vaak voor iets lagere bedragen aangeboden, maar de nieuwbouwstatus en het perceel van 1071 m² rechtvaardigen de prijs. Het is een marktconforme prijs voor dit type woning in deze buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 1,2 km van het treinstation van Hoogkarspel, wat ongeveer 15 minuten lopen is. De afstand tot snelwegen is niet bekend, maar de N307 biedt een directe verbinding naar omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Het Kerspel en Basisschool 't Skitteljacht liggen beide op ongeveer 700 meter, oftewel 10 minuten lopen. Ook Basisschool De Westwijzer en Meester Spigtschool zijn binnen 15 minuten te bereiken. Voor voortgezet onderwijs moet je naar de omliggende dorpen, op 3,1 km afstand.