Vrijstaande woning te koop: Strucht 54, Schin Op Geul

Strucht 54

Strucht, Valkenburg aan de Geul

€ 392.500
Buurt Strucht, Schin Op GeulBekijk buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Vrijstaand wonen in het groene Strucht

Deze vrijstaande woning aan de Strucht 54 in Schin Op Geul ademt rust en ruimte. Met 95 m² woonoppervlak en een perceel van 460 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. Het bouwjaar 1963 geeft de woning een solide basis, en de vraagprijs van €392.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Valkenburg aan de Geul.

De buurt Strucht

Strucht is een klein, rustig buurtje in het Geuldal, omringd door weilanden en bossen. De sfeer is dorps en groen, met veel eengezinswoningen. Op basis van CBS-cijfers wonen er vooral oudere stellen en gezinnen. De buurt Strucht is een oase van rust.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Jan Linders op 2,5 km afstand, of bij de Albert Heijn even verderop. Voor de kinderen is Basisschool Sint Theresia op 2,5 km lopen een optie, en ook Op de 10 Bunder is dichtbij. De gemeente Valkenburg aan de Geul biedt verder volop recreatiemogelijkheden, van kastelen tot het centrum van Valkenburg.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Dionne makelaars en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 392.500
Prijs per m²€ 4.132
Woonoppervlakte95m²
Perceeloppervlakte460m²
Bouwjaar1963
BuurtStrucht
WijkSchin op Geul - Oud-Valkenburg
GemeenteValkenburg aan de Geul

Locatie

Strucht 54, Schin Op Geul

Buurt statistieken

Gegevens uit Strucht

Inwoners345
Mannen54%
Vrouwen45%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jan Linders
Walramplein 26
2451m
Albert Heijn
Irmengard Passage 3
2580m
SPAR
Kerkstraat 1
3094m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool Sint Theresia
Basisonderwijs · 89 leerlingen
2487m
Op de 10 Bunder
Basisonderwijs · 197 leerlingen
2545m
Basisschool Ummer Clumme
Basisonderwijs · 228 leerlingen
3158m

Veelgestelde vragen

Over Strucht 54, Schin Op Geul

Is €392.500 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €392.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 95 m² met een perceel van 460 m² in Schin Op Geul. De woning is gebouwd in 1963, wat betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen verkocht, dus het loont om de staat van de woning goed te bekijken.

Hoe is de bereikbaarheid van Schin Op Geul?

Schin Op Geul ligt in het Geuldal, omringd door natuur. Het treinstation ligt op 1,2 km afstand. De omgeving is rustig, maar voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op fietsafstand.

Wat voor type woning is dit en voor wie is het geschikt?

Dit is een vrijstaande woning met een woonoppervlak van 95 m² en een perceel van 460 m². Het is een eengezinswoning uit 1963, geschikt voor stellen of gezinnen die van ruimte en rust houden. De woning heeft een tuin en is gelegen in een groene omgeving.