Vrijstaande woning te koop: Voorweg 172, Zoetermeer

Voorweg 172

Westerpark cum annexis, Zoetermeer

€ 995.000
Buurt Westerpark cum annexis, ZoetermeerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 419m²
419m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene omgeving

Deze vrijstaande woning aan de Voorweg in Zoetermeer ademt ruimte en rust. Met 419 m² woonoppervlak en een perceel van 360 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. De vraagprijs van € 995.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Zoetermeer.

Westerpark c.a.: een rustige, groene buurt

De buurt Westerpark c.a. is een rustige woonwijk met veel groen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is een buurt waar gezinnen zich thuis voelen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,9 personen. De buurt Westerpark c.a. heeft een matige stedelijkheid, wat betekent dat het er niet te druk is, maar voorzieningen wel op fietsafstand liggen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Jumbo, beide op ongeveer 10 minuten lopen. Ook Lidl is vlakbij. Voor de kinderen zijn er diverse scholen in de buurt, zoals Kindcentrum Toverberg (basisonderwijs) op 5 minuten lopen en Kentalis De Zwanenbloem (speciaal onderwijs) op nog geen 2 minuten. De gemeente Zoetermeer biedt daarnaast volop recreatiemogelijkheden, met een park op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pand & Paard Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 2.375
Woonoppervlakte419m²
Perceeloppervlakte360m²
Bouwjaar1995
EnergielabelB
BuurtWesterpark cum annexis
WijkBuitengebied
GemeenteZoetermeer

Locatie

Voorweg 172, Zoetermeer

Buurt statistieken

Gegevens uit Westerpark cum annexis

Inwoners120
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Albert Heijn
Middelwaard 93
879m
Jumbo
Middelwaard 52
879m
Lidl
Titus Brandsmahove 70
1026m

Scholen

62 binnen 5 km

Kentalis De Zwanenbloem TOS
Speciaal onderwijs · 78 leerlingen
164m
Kentalis De Tamarinde
Speciaal onderwijs · 58 leerlingen
164m
Kentalis De Zwanenbloem D/SH
Speciaal onderwijs · 49 leerlingen
164m

Veelgestelde vragen

Over Voorweg 172, Zoetermeer

Welk energielabel heeft Voorweg 172?

De woning aan Voorweg 172 in Zoetermeer heeft energielabel B.

Is € 995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 995.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 419 m² met een perceel van 360 m² in Zoetermeer. Het energielabel B is gunstig. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustige buurt met een matige stedelijkheid. Het treinstation ligt op 3,8 km afstand, dus je bent er met de fiets in ongeveer 15 minuten. De auto is handig voor verder weg.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Kindcentrum Toverberg (basisonderwijs) ligt op 500 meter, en Kentalis De Zwanenbloem (speciaal onderwijs) op 164 meter. Ook is er voortgezet speciaal onderwijs op 260 meter.