Vrijstaande woning te koop: Wapserveenseweg 5, Wittelte
Onder bod
KopenWesterveldVrijstaande woningenWapserveenseweg 5

Wapserveenseweg 5

Wittelte, Westerveld

€ 775.000
Buurt Wittelte, WittelteBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 378m²
378m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Wittelte

Deze vrijstaande woning aan de Wapserveenseweg 5 in Wittelte ademt rust en ruimte. Met 378 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 29.531 m² is er volop plek voor een groot gezin of wie van privacy houdt. Het bouwjaar 1980 betekent dat de woning solide is gebouwd, maar wellicht toe is aan modernisering. De vraagprijs van €775.000 is aan de hoge kant, maar past bij de enorme kavel en de schaarste aan dit type woningen in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Westerveld voor vergelijking.

Wittelte: een kleine, rustige buurt

Wittelte is een klein dorp in de gemeente Westerveld, met slechts 135 inwoners. Het is een buurt waar rust en natuur de boventoon voeren. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45-plussers, en er wonen relatief veel gezinnen. De sfeer is er gemoedelijk en veilig, het aantal misdrijven is laag.

Leven in de straat

Het dagelijks leven speelt zich af in de omliggende dorpen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op ongeveer 3 km afstand, een klein eindje rijden. Ook Aldi en Albert Heijn zijn binnen 5 km te vinden. Voor schoolgaande kinderen is er basisonderwijs op 3,9 km, zoals Openbare Basisschool De Singelier in Diever. Het voortgezet onderwijs is op 3,5 km, met Stad & Esch Diever als optie. De gemeente Westerveld biedt een compleet voorzieningenniveau voor een landelijke omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Poortman Makelaars op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 maart 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 2.050
Woonoppervlakte378m²
Perceeloppervlakte29531m²
Bouwjaar1980
BuurtWittelte
WijkDiever
GemeenteWesterveld

Locatie

Wapserveenseweg 5, Wittelte

Buurt statistieken

Gegevens uit Wittelte

Inwoners135
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Hoofdstraat 82
3135m
Aldi
Heuvelenweg 34h
4027m
Albert Heijn
Brink 47
4411m

Scholen

7 binnen 5 km

Stad & Esch Diever
Voortgezet onderwijs · 257 leerlingen
2866m
Openbare Basisschool De Singelier
Basisonderwijs · 110 leerlingen
2910m
CBS Roosjenschool
Basisonderwijs · 85 leerlingen
3457m

Veelgestelde vragen

Over Wapserveenseweg 5, Wittelte

Is €775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €775.000 is aan de hoge kant, maar gezien het enorme perceel van bijna 3 hectare en de ruime woonoppervlakte van 378 m² is het niet ongebruikelijk voor een vrijstaande woning in een landelijke omgeving. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van ruimte en rust.

Hoe is de bereikbaarheid van Wittelte?

Wittelte is een afgelegen dorp. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 16,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto. De omliggende wegen bieden goede verbindingen naar omliggende dorpen en steden.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De basisvoorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op 3 tot 4 km afstand te vinden. De PLUS is de dichtstbijzijnde supermarkt op 3,1 km. Voor uitgebreidere voorzieningen moet je naar Diever of Havelte, maar voor dagelijkse boodschappen en onderwijs is het prima geregeld.

Wat is de sfeer in Wittelte?

Wittelte is een kleine, rustige buurt met een hechte gemeenschap. De meeste inwoners zijn 45-plussers, en er wonen relatief veel gezinnen. Het is er veilig en groen, met veel natuur om te wandelen of fietsen. Ideaal voor wie de drukte van de stad wil mijden.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 29.531 m², bijna 3 hectare. Dat biedt ongekende mogelijkheden voor bijvoorbeeld een paardenweide, een grote tuin, of zelfs een eigen bos. Houd er wel rekening mee dat onderhoud van zo'n groot perceel tijd en geld kost.

Is de woning energiezuinig?

Het bouwjaar 1980 suggereert dat de woning niet van de nieuwste isolatie is voorzien.

Poortman Makelaars
Geen mail gevonden