Vrijstaande woning te koop: Watersnip 37, Blauwestad

Watersnip 37

Niesoord, Oldambt

€ 995.000
Buurt Niesoord, BlauwestadBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 354m²
354m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Watersnip 37 in Blauwestad

Deze vrijstaande woning uit 2009 staat in een rustige, groene omgeving in Blauwestad. Met 354 m² woonoppervlak en een perceel van 763 m² biedt het huis veel ruimte. Het energielabel A+ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Oldambt.

Buurt Niesoord

Niesoord is een kleine, rustige buurt met 170 inwoners. Het is een gezinsvriendelijke omgeving, want 35% van de huishoudens heeft kinderen. De buurt is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 119 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (1 misdrijf) spreken voor zich. Bekijk ook de buurt Niesoord voor meer informatie.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS, op 1,5 km afstand, om de hoek. Ook Aldi en Jumbo zijn binnen 2,5 km te vinden. Kinderen kunnen naar Openbare Basisschool de Kleine Dollard (1,4 km) of CBS De Vossenburcht (1,6 km). Voor voortgezet onderwijs is Dollard College Bovenburen op 1,8 km een optie. De gemeente Oldambt biedt verder voorzieningen zoals een park op 1,6 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woonstee Makelaar B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 2.811
Woonoppervlakte354m²
Perceeloppervlakte763m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA+
BuurtNiesoord
WijkMidwolda
GemeenteOldambt

Locatie

Watersnip 37, Blauwestad

Buurt statistieken

Gegevens uit Niesoord

Inwoners170
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Jachtlaan 11
1514m
Aldi
Heemskerkstraat 55
2521m
Jumbo
Heemskerkstraat 56
2632m

Scholen

23 binnen 5 km

Openbare Basisschool de Kleine Dollard
Basisonderwijs · 160 leerlingen
1403m
CBS De Vossenburcht
Basisonderwijs · 173 leerlingen
1625m
Dollard College Bovenburen
Voortgezet onderwijs · 195 leerlingen
1847m

Veelgestelde vragen

Over Watersnip 37, Blauwestad

Welk energielabel heeft Watersnip 37?

De woning aan Watersnip 37 in Blauwestad heeft energielabel A+.

Is €995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Blauwestad, maar het huis is groot (354 m²) en heeft een ruim perceel (763 m²). Het energielabel A+ en het bouwjaar 2009 maken het een moderne, zuinige woning. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van Blauwestad?

Blauwestad ligt in de gemeente Oldambt, in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,7 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je een PLUS-supermarkt op 1,5 km, en basisscholen zoals De Kleine Dollard op 1,4 km. Voor uitgebreidere voorzieningen moet je naar Winschoten (ongeveer 10 km). Er is een park op 1,6 km voor recreatie.