Vrijstaande woning te koop: Weislag 14, 'S-Hertogenbosch

Weislag 14

Kom Engelen, Den Bosch

€ 1.025.000
Buurt Kom Engelen, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 215m²
215m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
PLUS op 394m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Weislag 14 in Engelen ademt rust en ruimte. Met 215 m² woonoppervlak en een perceel van 780 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1978 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €1.025.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Den Bosch.

De buurt Kom Engelen

Kom Engelen is een dorpse wijk met 2.765 inwoners, waarvan veel gezinnen. Een bewoner noemt het een 'fijne' buurt met 'vriendelijke mensen', al mag er 'meer natuur zijn'. De buurt Kom Engelen heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, om de hoek. Ook zijn er basisscholen zoals De Pollenhof en De Lispeltuut op loopafstand. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen op een paar kilometer afstand.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vast Goed Makelaardij de Stijl b.v.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.025.000
Prijs per m²€ 4.767
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte780m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtKom Engelen
WijkEngelen
GemeenteDen Bosch

Locatie

Weislag 14, 'S-Hertogenbosch

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Sterre
03-08-2025
fijn

Vriendelijke. Menssen leuke buurt. Mag wel meer natuur zijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Kom Engelen

Inwoners2.765
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

31 binnen 5 km

PLUS
Dien van Hemertstraat 1
394m
PLUS
Goulmy en Baarplein 74
1691m
Lidl
Het Wielsem 15-19
2269m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool De Pollenhof
Basisonderwijs · 203 leerlingen
2379m
Openbare Basisschool De Lispeltuut Jenaplanschool
Basisonderwijs · 94 leerlingen
2433m
School met de Bijbel, De Zaaier
Basisonderwijs · 96 leerlingen
2564m

Veelgestelde vragen

Over Weislag 14, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Weislag 14?

De woning aan Weislag 14 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel C.

Is €1.025.000 een realistische prijs voor deze vrijstaande woning?

De vraagprijs van €1.025.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Kom Engelen. Met 215 m² woonoppervlak en een perceel van 780 m² is het een royale woning, maar de prijs weerspiegelt de schaarste aan vrijstaande huizen in de regio. Vergelijkbaar aanbod in de buurt is beperkt, dus het is een marktconforme prijs voor dit type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Engelen, een dorpse wijk van Den Bosch. Het treinstation van Den Bosch is 5,7 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (452), wat betekent dat het rustig wonen is. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen ben je dichtbij.