Vrijstaande woning te koop: Weteringpad 35, Woubrugge

Weteringpad 35

Woubrugge, Kaag en Braassem

€ 2.500.000
Buurt Woubrugge, WoubruggeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 466m²
466m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze vrijstaande woning aan het Weteringpad in Woubrugge ademt rust en ruimte. Met 466 m² woonoppervlak en een perceel van 945 m² is het een royale woning, gebouwd in 2000 en voorzien van energielabel A. De vraagprijs van €2.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Kaag en Braassem.

Buurt Woubrugge

Woubrugge is een dorp in de gemeente Kaag en Braassem, omringd door water en groen. De buurt telt ruim 1.100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, groene omgeving zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij SPAR, op nog geen 700 meter. Ook basisschool SWS De Wereldweide is twee straten verder. Het dorp heeft een dorps karakter, met een restaurant op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Van Brussel Leiden aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.500.000
Prijs per m²€ 5.365
Woonoppervlakte466m²
Perceeloppervlakte945m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtWoubrugge
WijkWoubrugge
GemeenteKaag en Braassem

Locatie

Weteringpad 35, Woubrugge

Buurt statistieken

Gegevens uit Woubrugge

Inwoners1.145
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

15 binnen 5 km

SPAR
1 Batehof
657m
Vomar
Centrumoever 2
2919m
Albert Heijn
Herenhof 74
3029m

Scholen

38 binnen 5 km

SWS De Wereldweide
Basisonderwijs · 250 leerlingen
461m
RKBS De Kiem
Basisonderwijs · 461 leerlingen
2448m
Het Spinnewiel
Basisonderwijs · 245 leerlingen
2470m

Veelgestelde vragen

Over Weteringpad 35, Woubrugge

Welk energielabel heeft Weteringpad 35?

De woning aan Weteringpad 35 in Woubrugge heeft energielabel A.

Is €2.500.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €2.500.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning van 466 m² met een perceel van 945 m², bouwjaar 2000 en energielabel A. Vergelijkbare woningen in de regio zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor dit type woning in Woubrugge.

Hoe is de bereikbaarheid van Woubrugge?

Woubrugge ligt in het Groene Hart, omringd door water. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (461 m) vind je basisschool SWS De Wereldweide. Andere basisscholen zoals RKBS De Kiem en Het Spinnewiel zijn op ongeveer 2,5 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Alphen aan den Rijn, op 2,8 km.