Appartement te koop: Van der Duijn van Maasdamweg 668, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenVan der Duijn van Maasdamweg 668

Van der Duijn van Maasdamweg 668

Zestienhoven, Rotterdam

€ 1.495.000
Buurt Zestienhoven, RotterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 215m²
21% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een groene omgeving

Dit appartement aan de Van der Duijn van Maasdamweg 668 in Rotterdam is een nieuwbouwappartement uit 2024 met een woonoppervlak van 215 m². Het energielabel A+++ betekent dat het zeer zuinig is. De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Rotterdam.

De buurt Zestienhoven

Zestienhoven is een rustige buurt met veel groen. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 9,38. Een bewoner zegt: "Altijd mensen die voor je open staan wat er ook gebeurd. Ook is het zo dat elke kerst we altijd even buiten gezellig een kopje warme chocolademelk drinken. Voor de rest prachtige buurt met lieve mensen en een mooie natuur!" De buurt Zestienhoven telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens zijn er weinig.

Het dagelijks leven

In de straat is het rustig. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op tien minuten lopen, of bij PLUS of Dirk op een kwartier lopen. Scholen in de buurt zijn Park16Hoven (twee vestigingen) op tien minuten lopen en Openbare Daltonschool Overschie op een kwartier. De gemeente Rotterdam biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hulstkamp Christie's Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.495.000
Prijs per m²€ 6.953
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte6454m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtZestienhoven
WijkOverschie
GemeenteRotterdam

Locatie

Van der Duijn van Maasdamweg 668, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 2 bewoners

10
Svitlana Khytrenko
06-05-2026
Groen en rustig

Een heel mooie buurt. Het vliegveld ligt vlakbij, maar je hoort er niets van. Het Zestienhovenpark is geweldig om te wandelen of hardlopen. Er wonen veel gezinnen met kinderen. Er is veel groen en je ziet er veel vogels. De beste buurt

9.4
Joanna
19-02-2025
UITSTEKEND

Altijd mensen die voor je open staan wat er ook gebeurd. Ook is het zo dat elke kerst we altijd even buiten gezellig een kopje warme chocolademelk drinken. Voor de rest prachtige buurt met lieve mensen en een mooie natuur!

Buurt statistieken

Gegevens uit Zestienhoven

Inwoners4.475
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Zestienhoven

Woningvoorraad1.265
Gem. WOZ-waarde€ 698.000
Koopwoningen80%
Huurwoningen20%

Supermarkten

72 binnen 5 km

Albert Heijn
Kleiweg 35
1004m
PLUS
Burg. Baumannlaan 187-189
1350m
Dirk
Jan Steenstraat 31-33
1387m

Scholen

148 binnen 5 km

Park16Hoven
Basisonderwijs · 410 leerlingen
888m
Park16Hoven
Basisonderwijs · 422 leerlingen
888m
Mytylschool de Brug VSO Praktisch gericht
Speciaal onderwijs · 85 leerlingen
1169m

Veelgestelde vragen

Over Van der Duijn van Maasdamweg 668, Rotterdam

Welk energielabel heeft Van der Duijn van Maasdamweg 668?

De woning aan Van der Duijn van Maasdamweg 668 in Rotterdam heeft energielabel A+++.

Is €1.495.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.495.000 is hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€815.083), maar het appartement is nieuwbouw met 215 m² en energielabel A+++. In Zestienhoven staat momenteel slechts één koopwoning te koop, met een gemiddelde prijs van €1.025.000. De prijs per m² is €6.953, terwijl het buurtgemiddelde €5.791 per m² is. Het is dus een premium woning.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Zestienhoven, een buurt in Rotterdam. Het treinstation is op 3,3 km afstand. De buurt is matig stedelijk (omgevingsadressendichtheid 940), dus het is relatief rustig.

Wat voor soort buurt is Zestienhoven?

Zestienhoven is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen (89%). Er wonen veel gezinnen: 920 huishoudens met kinderen tegenover 255 zonder kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3,2. Bewoners geven de buurt een 9,38 en noemen de sociale contacten en natuur als pluspunten.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn diverse voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 1 km (10 minuten lopen). Ook PLUS en Dirk zijn op loopafstand (ca. 1,4 km). Scholen zoals Park16Hoven (basisonderwijs) zitten op 888 meter. Er zijn in totaal 148 scholen binnen 5 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt hebben alle woningen label A of A++ (50% elk). Nieuwbouw uit 2024 voldoet aan de hoogste isolatienormen.

Hoeveel woningen staan er te koop in Zestienhoven?

Op dit moment staat er slechts één koopwoning te koop in Zestienhoven, namelijk dit appartement. De gemiddelde vraagprijs is €1.025.000. In de afgelopen periode zijn er 18 woningen verkocht met een gemiddelde prijs van €815.083 en een gemiddelde looptijd van 125 dagen.