Woning te koop: Berghem 1C204, Gulpen

Berghem 1C204

Verspreide huizen, Gulpen-Wittem

€ 117.500
Buurt Verspreide huizen, GulpenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 420m²
420m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Heuvelland

Dit vrijstaande huis in Gulpen biedt een oase van rust, midden in het glooiende Heuvelland. Met 420 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een groot gezin of wie graag veel leefruimte heeft. De woning uit 2004 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €117.500 is scherp voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Gulpen-Wittem voor een idee van het aanbod.

De buurt Verspreide huizen

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen, een landelijk gebied met veel eengezinswoningen. De buurt telt 190 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is er stil en groen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS en Aldi, beide op ongeveer een kwartier lopen. Ook SPAR is binnen een half uur te voet bereikbaar. In de buurt vind je basisscholen zoals De Triangel en Witheim, en voortgezet onderwijs bij Sophianum SGM, dat op loopafstand ligt. De gemeente Gulpen-Wittem biedt een compleet voorzieningenniveau voor een landelijke omgeving.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Select Vakantievastgoed op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 117.500
Prijs per m²€ 280
Woonoppervlakte420m²
Perceeloppervlakte7319m²
Bouwjaar2004
BuurtVerspreide huizen
WijkGulpen
GemeenteGulpen-Wittem

Locatie

Berghem 1C204, Gulpen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen

Inwoners190
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Passage 1
1026m
Aldi
Looierstraat 20
1137m
SPAR
Kerkstraat 1
2802m

Scholen

7 binnen 5 km

Sophianum SGM i h Heuvelland
Voortgezet onderwijs · 1357 leerlingen
518m
School voor Speciaal Basisonderwijs St Bernardus
Speciaal onderwijs · 157 leerlingen
1174m
Basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 252 leerlingen
1174m

Veelgestelde vragen

Over Berghem 1C204, Gulpen

Is €117.500 een realistische prijs voor dit huis?

Ja, de prijs is marktconform voor een vrijstaande woning van 420 m² in het buitengebied van Gulpen. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden. Het bouwjaar 2004 en de ruime oppervlakte maken het een aantrekkelijke optie.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 7,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor het openbaar vervoer.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Triangel en Witheim liggen op ongeveer 1,2 km, en voortgezet onderwijs Sophianum SGM op 500 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs in de buurt.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaand huis met 420 m² woonoppervlak, gebouwd in 2004. Het is een koopwoning en geen recreatiewoning, ondanks de ligging in het Heuvelland. De woning is geschikt voor permanente bewoning.