Woning te koop: Hogehilweg 12B113, Amsterdam

Hogehilweg 12B113

Amstel III deel A/B-Noord, Amsterdam

€ 711.000
Buurt Amstel III deel A/B-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
65% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in een groeiende buurt

Dit appartement uit 2021 aan de Hogehilweg voelt als nieuwbouw: strak, licht en met een fijne indeling. De wijk Amstel III/Bullewijk is volop in ontwikkeling, met veel jonge professionals en expats. Met een vraagprijs van €711.000 voor 101 m² is dit aan de hoge kant, maar de kwaliteit en ligging maken het marktconform. Bekijk ook andere woningen in Amsterdam voor een vergelijking.

De buurt: Amstel III deel A/B-Noord

De buurt Amstel III deel A/B-Noord is een moderne wijk met veel hoogbouw en voorzieningen. Het is er levendig, met een mix van wonen en werken. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, wat de wijk een frisse uitstraling geeft. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een jonge buurt is: de gemiddelde leeftijd ligt laag en er zijn veel eenpersoonshuishoudens.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel een broodje bij de AH to go, op loopafstand. Voor de wekelijkse boodschappen is de Lidl om de hoek, en ook Vomar en Jumbo zijn dichtbij. Kinderen kunnen naar IKC Metropool, dat letterlijk naast de deur zit, of naar Basisschool Achtsprong op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Eefje Voogd Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 711.000
Prijs per m²€ 7.040
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte1245m²
Bouwjaar2021
BuurtAmstel III deel A/B-Noord
WijkAmstel III/Bullewijk
GemeenteAmsterdam

Locatie

Hogehilweg 12B113, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Amstel III deel A/B-Noord

Inwoners980
Mannen63%
Vrouwen36%

Woningmarkt

Gegevens uit Amstel III deel A/B-Noord

Woningvoorraad274
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen0%
Huurwoningen100%

Supermarkten

35 binnen 5 km

AH to go
Hoekenrode 9
634m
Lidl
Bijlmerplein 94
875m
Vomar
Bijlmerplein 551
1122m

Scholen

71 binnen 5 km

IKC Metropool
Basisonderwijs · 16 leerlingen
23m
Amsterdam International Community School (AICS - Sandcastle Campus)
Voortgezet onderwijs · 513 leerlingen
749m
Basisschool Achtsprong
Basisonderwijs · 247 leerlingen
920m

Veelgestelde vragen

Over Hogehilweg 12B113, Amsterdam

Is €711.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €711.000 voor 101 m² in Amstel III is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en moderne afwerking. In de buurt zijn geen recente verkoopcijfers beschikbaar, dus het is lastig te vergelijken. Wel zijn alle woningen in de buurt na 2010 gebouwd, wat de prijs kan drukken.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 800 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee reis je snel naar Amsterdam Centraal en andere steden. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2478), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel OV-mogelijkheden.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?