Woning te koop: Hogehilweg 12B18, Amsterdam

Hogehilweg 12B18

Amstel III deel A/B-Noord, Amsterdam

€ 563.500
Buurt Amstel III deel A/B-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
65% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in Amsterdam-Zuidoost

Dit appartement aan de Hogehilweg in Amsterdam-Zuidoost is een nieuwbouwappartement uit 2021. Met 88 vierkante meter woonoppervlak biedt het een frisse, moderne uitstraling. De woning ligt in een dynamisch deel van de stad, waar veel jonge professionals en studenten wonen. De vraagprijs van €563.500 is marktconform voor een appartement van deze omvang en leeftijd in Amsterdam. Bekijk ook andere woningen in Amsterdam voor een vergelijking.

De buurt: Amstel III deel A/B-Noord

De buurt Amstel III deel A/B-Noord is een moderne wijk met veel nieuwbouw. Het is een levendige omgeving met een mix van wonen en werken. De buurt telt ongeveer 980 inwoners, waarvan het merendeel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Er zijn geen koopwoningen in de buurt verkocht op het moment van schrijven, wat de schaarste aan koopaanbod benadrukt. Lees meer over de buurt Amstel III deel A/B-Noord.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de AH to go, op loopafstand (om de hoek). Ook de Lidl en Vomar zijn twee straten verder. Voor kinderen zijn er scholen in de buurt: IKC Metropool (basisonderwijs) ligt naast de deur, en Basisschool Achtsprong op tien minuten lopen. Het treinstation is om de hoek. De gemeente Amsterdam biedt uitgebreide voorzieningen in de omgeving.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Eefje Voogd Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 563.500
Prijs per m²€ 6.403
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte1245m²
Bouwjaar2021
BuurtAmstel III deel A/B-Noord
WijkAmstel III/Bullewijk
GemeenteAmsterdam

Locatie

Hogehilweg 12B18, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Amstel III deel A/B-Noord

Inwoners980
Mannen63%
Vrouwen36%

Woningmarkt

Gegevens uit Amstel III deel A/B-Noord

Woningvoorraad274
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen0%
Huurwoningen100%

Supermarkten

35 binnen 5 km

AH to go
Hoekenrode 9
645m
Lidl
Bijlmerplein 94
884m
Vomar
Bijlmerplein 551
1128m

Scholen

71 binnen 5 km

IKC Metropool
Basisonderwijs · 16 leerlingen
36m
Amsterdam International Community School (AICS - Sandcastle Campus)
Voortgezet onderwijs · 513 leerlingen
758m
Basisschool Achtsprong
Basisonderwijs · 247 leerlingen
917m

Veelgestelde vragen

Over Hogehilweg 12B18, Amsterdam

Is €563.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €563.500 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 88 m² in Amsterdam. De woning is gebouwd in 2021, wat een moderne uitstraling en goede isolatie garandeert. In de buurt zijn geen recente koopverkopen bekend, maar vergelijkbare appartementen in Amsterdam-Zuidoost worden vaak rond dit bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 800 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. De woning is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2478 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. IKC Metropool (basisonderwijs) ligt op 36 meter, dus naast de deur. Basisschool Achtsprong en De Rozemarn zijn op ongeveer 10 minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is de Amsterdam International Community School op 758 meter.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement (koop) met een woonoppervlak van 88 m², gebouwd in 2021. Het is geen eengezinswoning en ook geen corporatiewoning. De woning is onderdeel van een modern complex in Amsterdam-Zuidoost.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt heeft een totaal van 415 misdrijven geregistreerd, maar dit cijfer is niet uitgesplitst naar type. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen en een jonge bevolking. Voor specifieke veiligheidsinformatie kun je de lokale politie raadplegen.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is AH to go op 645 meter (om de hoek). Ook Lidl (884 m), Vomar (1128 m), Jumbo (1147 m) en Albert Heijn (1192 m) zijn op loopafstand. Er zijn in totaal 35 supermarkten binnen 5 km.