Woning te koop: Kuiltjesweg 44-107, Beekbergen

Kuiltjesweg 44-107

Bosgebied Beekbergen-Zuid, Apeldoorn

€ 255.000
Buurt Bosgebied Beekbergen-Zuid, BeekbergenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 271m²
271m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het bos

Dit vrijstaande huis aan de Kuiltjesweg in Beekbergen ligt midden in de natuur, omringd door bomen. Met 271 m² woonoppervlak is er volop ruimte. De woning uit 1999 is in goede staat en wordt nu aangeboden voor € 255.000. Dat is een scherpe prijs voor een huis van deze omvang, zeker in vergelijking met andere woningen in Apeldoorn.

De buurt: Bosgebied Beekbergen-Zuid

De buurt Bosgebied Beekbergen-Zuid is een rustige, bosrijke omgeving. Er wonen vooral ouderen en alleenstaanden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. De sfeer is er kalm en groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een plek waar rust en privacy voorop staan.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 1,5 km afstand, om de hoek. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Openbare basisschool / IKC Beekbergen op twee straten verder. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, al is het wel even rijden naar het centrum.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Luyten Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 255.000
Prijs per m²€ 941
Woonoppervlakte271m²
Perceeloppervlakte9558m²
Bouwjaar1999
BuurtBosgebied Beekbergen-Zuid
WijkBeekbergen en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Kuiltjesweg 44-107, Beekbergen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bosgebied Beekbergen-Zuid

Inwoners1.535
Mannen61%
Vrouwen39%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Dorpstraat 23
1468m
Albert Heijn
Molecatenlaan 30
4700m
Dekamarkt
Ugchelseweg 165
4786m

Scholen

6 binnen 5 km

Openbare basisschool / IKC Beekbergen
Basisonderwijs · 132 leerlingen
1468m
PCBO Prinses Juliana
Basisonderwijs · 109 leerlingen
2468m
Openbare Basisschool Oosterhuizen
Basisonderwijs · 96 leerlingen
3276m

Veelgestelde vragen

Over Kuiltjesweg 44-107, Beekbergen

Is € 255.000 een realistische prijs voor dit huis?

Ja, voor een vrijstaand huis van 271 m² in een bosrijke omgeving is dat een scherpe prijs. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder. De prijs is marktconform gezien de ligging en het bouwjaar.

Hoe is de bereikbaarheid van Beekbergen?

Beekbergen ligt in de gemeente Apeldoorn, op ongeveer 8,9 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is handig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Openbare basisschool / IKC Beekbergen op 1,5 km. Ook zijn er scholen in omliggende dorpen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaand huis met 271 m² woonoppervlak, gebouwd in 1999. Het is een koopwoning, geen appartement of recreatiewoning. De woning is ruim en heeft een eigen perceel.