Woning te koop: Steynlaan 17B, Zeist
Onder optie
KopenZeistZeist CentrumCarréSteynlaan 17B

Steynlaan 17B

Carré, Zeist

€ 360.000
Buurt Carré, ZeistBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 69m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in het centrum van Zeist

Dit appartement aan de Steynlaan 17B combineert de charme van 1900 met een modern energielabel A. Met 63 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €360.000 is scherp geprijsd vergeleken met andere woningen in Zeist.

De buurt Carré: levendig en centraal

Carré is een bruisende buurt in het hart van Zeist, met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een hoge stedelijkheidsgraad en een mix van koop- en huurwoningen. Meer over de buurt Carré.

Het dagelijks leven: alles om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Jumbo op 69 meter of de Hoogvliet op 121 meter. Ook de Albert Heijn is dichtbij. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals CBS De Hoeksteen (twee straten verder) en Openbare Jenaplanschool Het Spoor (vijf minuten lopen). Het centrum van Zeist met restaurants en de bibliotheek is praktisch naast de deur. De gemeente Zeist biedt een fijne mix van stadsleven en groen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nijland Makelaars Zeist op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 360.000
Prijs per m²€ 5.714
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte38m²
Bouwjaar1900
EnergielabelA
BuurtCarré
WijkZeist Centrum
GemeenteZeist

Locatie

Steynlaan 17B, Zeist

Buurt statistieken

Gegevens uit Carré

Inwoners3.465
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Carré

Woningvoorraad2.151
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Jumbo
Korte Steynlaan 2
69m
Hoogvliet
Antonlaan 187
121m
Albert Heijn
Emmaplein 2
472m

Scholen

52 binnen 5 km

CBS De Hoeksteen
Basisonderwijs · 212 leerlingen
239m
Openbare Jenaplanschool Het Spoor
Basisonderwijs · 324 leerlingen
342m
Christelijk Lyceum Zeist voor VWO HAVO MAVO VMBO LWOO
Voortgezet onderwijs · 28 leerlingen
516m

Veelgestelde vragen

Over Steynlaan 17B, Zeist

Welk energielabel heeft Steynlaan 17B?

De woning aan Steynlaan 17B in Zeist heeft energielabel A.

Is €360.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €360.000 ligt ruim onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€524.875) en ook onder de mediaan (€472.500). Het appartement is wel kleiner dan gemiddeld (63 m² versus 124 m²), maar het energielabel A is een pluspunt. De prijs per m² is met €5.714 wel hoger dan het buurtgemiddelde van €4.249, wat logisch is voor een kleinere woning.

Hoe is de buurt Carré om in te wonen?

Carré is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, en er zijn relatief veel woningen van voor 1945. Het is een levendige omgeving met restaurants, winkels en groen in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit is bijzonder voor een woning uit 1900. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft geen enkel ander koopappartement label A, dus dit is een groot voordeel.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo op 69 meter, Hoogvliet op 121 meter en Albert Heijn op 472 meter. Ook zijn er basisscholen zoals CBS De Hoeksteen (239 meter) en Openbare Jenaplanschool Het Spoor (342 meter). Voortgezet onderwijs is op 1 km afstand.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,4 km afstand, dus niet direct om de hoek. Voor dagelijkse ritten is de auto of fiets wellicht handiger.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt Carré stonden woningen gemiddeld 58 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de markt. Dit appartement is met een scherpe prijs en goed energielabel mogelijk sneller verkocht.

Nijland Makelaars Zeist