Woning te koop: Wilhelm Tellhof 78, Hoogvliet Rotterdam
KopenRotterdamHoogvlietHoogvliet NoordWilhelm Tellhof 78

Wilhelm Tellhof 78

Hoogvliet Noord, Rotterdam

€ 593.000
Buurt Hoogvliet Noord, Hoogvliet RotterdamBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 134m²
22% groter dan gemiddeld in de buurt
Hoogvliet op 500m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in Hoogvliet Rotterdam

Deze gloednieuwe woning uit 2025 aan het Wilhelm Tellhof ademt moderne bouw en frisse afwerking. Met 134 m² woonoppervlak is er ruimte voor een gezin of wie graag wat extra vierkante meters heeft. De vraagprijs van €593.000 ligt aan de hoge kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €408.000. Het is een van de woningen in Rotterdam die nu op de markt komen.

Buurt Hoogvliet Noord

Hoogvliet Noord is een gemengde wijk met veel eengezinswoningen (65%) en een redelijk aandeel koopwoningen (56%). De buurt telt ruim 12.700 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 7,63. Een bewoner zegt: "Redelijk rustig, zomers rumoerig tot last in de avond, ov is niet zo goed." Een ander noemt het "rommelig" en vindt het ov matig. De buurt Hoogvliet Noord heeft een gemiddeld inkomen en een doorsnee bevolkingssamenstelling.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet-supermarkt, die om de hoek ligt. Ook Dirk en AH XL zijn op loopafstand. OBS De Notenkraker en SBO Hoogvliet zitten allebei op een paar minuten lopen. De gemeente Rotterdam biedt verder ruime voorzieningen, al is het ov in deze buurt volgens bewoners niet optimaal.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ooms Makelaars Spijkenisse aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 593.000
Prijs per m²€ 4.425
Woonoppervlakte134m²
Perceeloppervlakte1356m²
Bouwjaar2025
BuurtHoogvliet Noord
WijkHoogvliet
GemeenteRotterdam

Locatie

Wilhelm Tellhof 78, Hoogvliet Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.9
M
10-01-2025
Rommelig

Ov is niet goed bussen rijden te weinig veel rommel op straat Veel scholen en voldoende gemeenschappelijke centrums

7.4
M schippers
03-01-2025
Rustiger buurt

Redelijk rustig zomers rumoerig tot last in de avond ov is niet zo goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoogvliet Noord

Inwoners12.725
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoogvliet Noord

Woningvoorraad5.538
Gem. WOZ-waarde€ 276.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Hoogvliet
Oude Wal 37
500m
Dirk
Binnenban 265
689m
AH XL
Kinheim 305
737m

Scholen

62 binnen 5 km

OBS De Notenkraker
Basisonderwijs · 242 leerlingen
180m
SBO Hoogvliet
Speciaal onderwijs · 88 leerlingen
195m
De Schakel
Basisonderwijs · 232 leerlingen
512m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelm Tellhof 78, Hoogvliet Rotterdam

Is de prijs van €593.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €408.000 en ook boven de mediaan van €372.500. Wel is het een gloednieuwe woning (2025) met 134 m², terwijl de gemiddelde koopwoning in de buurt 110 m² is. De prijs per m² is ongeveer €4.425, tegen een buurtgemiddelde van €3.755. Het is dus een premiumprijs voor nieuwbouw.

Hoe is het openbaar vervoer in Hoogvliet Noord?

Bewoners geven aan dat het ov niet goed is: bussen rijden te weinig. Het treinstation ligt op 12,1 km afstand, dus dat is niet vlakbij. Voor OV ben je aangewezen op busverbindingen, maar die worden als matig ervaren.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met 134 m² woonoppervlak, gebouwd in 2025. Het is geen appartement of kamer, maar een eengezinswoning. De exacte indeling (aantal kamers) is niet vermeld, maar met dit oppervlak is er ruimte voor meerdere slaapkamers.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 711 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dat lastig te duiden. Bewoners noemen de buurt redelijk rustig, al is het zomers soms rumoerig. Er wordt ook melding gemaakt van rommel op straat.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. OBS De Notenkraker zit op 180 meter, SBO Hoogvliet op 195 meter, en De Schakel op 512 meter. Ook is er voortgezet speciaal onderwijs in de buurt.

Hoe is het winkelaanbod in de buurt?

Er zijn diverse supermarkten dichtbij: Hoogvliet op 500 meter, Dirk op 689 meter, AH XL op 737 meter en Lidl op 820 meter. Ook zijn er restaurants op 0,8 km en een bibliotheek op 1,2 km.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel is niet specifiek vermeld voor deze woning. Omdat het nieuwbouw uit 2025 betreft, mag je een zeer zuinig label verwachten (minimaal A). In de buurt heeft 31,3% van de woningen label A of A+.