Woning te koop: Zinranapad 19, Amsterdam

Zinranapad 19

Amstelkwartier-Noord, Amsterdam

€ 755.000
Buurt Amstelkwartier-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
59% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in Amstelkwartier-Noord

Dit appartement aan het Zinranapad is een nieuwbouwappartement uit 2022, met energielabel A+++ en een woonoppervlak van 79 m². De advertentie vermeldt geen woningtype, maar op basis van de gegevens gaat het om een appartement. De vraagprijs van €755.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde, maar het appartement is ook veel groter dan de gemiddelde koopwoning in de buurt. Bekijk ook andere woningen in Amsterdam.

Buurt Amstelkwartier-Noord

Amstelkwartier-Noord is een jonge, stedelijke buurt met veel nieuwbouw. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd en het zijn bijna allemaal appartementen. De buurt telt ruim 2.800 inwoners, vooral tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Meer weten over de buurt Amstelkwartier-Noord?

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 740 meter of Aldi op 759 meter. Montessorischool de Amstel (basisonderwijs) ligt op 412 meter, en Daltonschool Spinoza20first (voortgezet onderwijs) op 777 meter. Het treinstation is op 1,4 km afstand. De gemeente Amsterdam biedt uitgebreide voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Broersma Wonen op Funda en Huispedia.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 755.000
Prijs per m²€ 9.557
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte1699m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtAmstelkwartier-Noord
WijkOmval/Overamstel
GemeenteAmsterdam

Locatie

Zinranapad 19, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Amstelkwartier-Noord

Inwoners2.865
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Amstelkwartier-Noord

Woningvoorraad1.813
Gem. WOZ-waarde€ 518.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen76%

Supermarkten

136 binnen 5 km

Albert Heijn
Rijnstraat 139
740m
Aldi
Gaaspstraat 41
759m
Vomar
Rijnstraat 154-1
785m

Scholen

173 binnen 5 km

Montessorischool de Amstel
Basisonderwijs · 280 leerlingen
412m
PI-school Professor Waterink Zuid
Speciaal onderwijs · 66 leerlingen
461m
Daltonschool Spinoza20first
Voortgezet onderwijs · 1034 leerlingen
777m

Veelgestelde vragen

Over Zinranapad 19, Amsterdam

Welk energielabel heeft Zinranapad 19?

De woning aan Zinranapad 19 in Amsterdam heeft energielabel A+++.

Is €755.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €755.000 is 152% hoger dan het buurtgemiddelde van €299.375. Het appartement is echter met 79 m² ook 155% groter dan het gemiddelde van 31 m² in de buurt. De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar de woning is duidelijk een uitzondering in het aanbod.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het hoogste niveau. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt heeft slechts 14% van het koopaanbod label A+ of hoger, dus dit appartement steekt er gunstig bovenuit.