Appartement te koop: A.P. van Neslaan 23, Boskoop
KopenAlphen aan den RijnAppartementenA.P. van Neslaan 23

A.P. van Neslaan 23

Biezen-West, Alphen aan den Rijn

€ 1.000.000
Buurt Biezen-West, BoskoopBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 196m²
32% groter dan gemiddeld in de buurt
Hoogvliet op 348m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Boskoop

Dit appartement aan de A.P. van Neslaan 23 in Boskoop is met 196 m² woonoppervlak echt ruim. Het bouwjaar 2000 en energielabel A zorgen voor een moderne, zuinige basis. De vraagprijs van €1.000.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Alphen aan den Rijn ligt lager.

De buurt Biezen-West

De woning staat in buurt Biezen-West, een rustige woonwijk. De buurt telt 2.240 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving, al is het dichtstbijzijnde park op 2,9 km. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet op 350 meter of de Albert Heijn op 460 meter. Basisschool De Hortus zit letterlijk naast de deur, op 35 meter. Ook de Rehobothschool (211 m) en het Coenecoop College (520 m) zijn dichtbij. De gemeente Alphen aan den Rijn biedt verder alle voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Koppes Makelaardij B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.000.000
Prijs per m²€ 5.102
Woonoppervlakte196m²
Bouwjaar2000
EnergielabelA
BuurtBiezen-West
WijkBoskoop
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

A.P. van Neslaan 23, Boskoop

Buurt statistieken

Gegevens uit Biezen-West

Inwoners2.240
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Biezen-West

Woningvoorraad957
Gem. WOZ-waarde€ 391.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Hoogvliet
Colijnstraat 26-32
348m
Albert Heijn
Koninginneweg 11B
460m
Hoogvliet
Goudse Rijweg 83
1111m

Scholen

17 binnen 5 km

Basisschool De Hortus
Basisonderwijs · 243 leerlingen
35m
Rehobothschool
Basisonderwijs · 204 leerlingen
211m
Coenecoop College, locatie Boskoop
Voortgezet onderwijs · 216 leerlingen
520m

Veelgestelde vragen

Over A.P. van Neslaan 23, Boskoop

Welk energielabel heeft A.P. van Neslaan 23?

De woning aan A.P. van Neslaan 23 in Boskoop heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €1.000.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs is fors hoger dan het buurtgemiddelde van €637.500. Wel is dit appartement met 196 m² een stuk groter dan het gemiddelde van 148 m² in Biezen-West. De prijs per m² is met €5.102 ook boven het gemiddelde van €4.242. Het is dus een premium woning in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben alle woningen een label D of lager, dus dit appartement steekt er gunstig bovenuit.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand, dus op loop- of fietsafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Hortus zit op 35 meter, de Rehobothschool op 211 meter en het Coenecoop College op 520 meter. Ook zijn er diverse andere basisscholen en middelbare scholen binnen 5 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 45 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dat lastig te duiden. Het is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Biezen-West is 41 dagen. Dat is relatief kort, wat aangeeft dat woningen hier vlot van eigenaar wisselen.

Koppes Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Koppes Makelaardij B.V.
koppesmakelaardij.nl
Bekijk
Koppes Makelaardij B.V.
funda.nl
Bekijk