Appartement te koop: Burgemeester Gijsenlaan 17, Schiedam
KopenSchiedamAppartementenBurgemeester Gijsenlaan 17

Burgemeester Gijsenlaan 17

Wibautbuurt, Schiedam

€ 222.000
Buurt Wibautbuurt, SchiedamBekijk buurt
Lidl op 369m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in de Wibautbuurt

Dit appartement aan de Burgemeester Gijsenlaan 17 in Schiedam is een typische jaren '50-woning met een oppervlakte van 45 m². De wijk Nieuwland heeft een levendige, stedelijke sfeer, met veel voorzieningen op loopafstand. Met een vraagprijs van €222.000 is dit een scherp geprijsde instap in de koopmarkt, zeker vergeleken met andere appartementen in Schiedam.

De buurt Wibautbuurt

De buurt Wibautbuurt is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Een van de slechtere buurten van Schiedam. Wibautbuurt is een stuk beter dan Schiedam Oost, alleen hierzo is alsnog dagelijks hangjongeren die luid gaan zijn wat zwaar irritant is." De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en een stedelijk karakter.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (369 m) of de PLUS twee straten verder (503 m). Ook de Coop en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar IBS Ababil (177 m) of Openbare basisschool De Taaltuin (187 m), beide naast de deur. Voor voortgezet onderwijs is ProNovaCollege op 204 m. De gemeente Schiedam biedt verder parken en restaurants dichtbij.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RE/MAX Totaal Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 222.000
Prijs per m²€ 4.933
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte1365m²
Bouwjaar1950
BuurtWibautbuurt
WijkNieuwland
GemeenteSchiedam

Locatie

Burgemeester Gijsenlaan 17, Schiedam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.4
Ashley
01-08-2023
Een van de slechtere buurten van Schiedam

Ik heb zelf in West en Oost gewoont hiervoor. Wibautbuurt is een stuk beter dan Schiedam Oost, alleen hierzo is alsnog dagelijks hangjongeren die luid gaan zijn wat zwaar irritant is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Wibautbuurt

Inwoners2.640
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

44 binnen 5 km

Lidl
Mgr. Nolenslaan 600-610
369m
PLUS
Monseigneur Nolenslaan 460
503m
Coop
Mesdaglaan 14
531m

Scholen

105 binnen 5 km

IBS Ababil
Basisonderwijs · 589 leerlingen
177m
Openbare basisschool De Taaltuin
Basisonderwijs · 205 leerlingen
187m
ProNovaCollege
Voortgezet onderwijs · 311 leerlingen
204m

Veelgestelde vragen

Over Burgemeester Gijsenlaan 17, Schiedam

Is €222.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €222.000 voor een appartement van 45 m² in de Wibautbuurt is aan de scherpe kant. In de buurt zijn koopwoningen relatief betaalbaar, en dit prijsniveau past bij een instapwoning.

Hoe is de leefbaarheid in de Wibautbuurt?

De Wibautbuurt heeft een gemiddelde beoordeling van 6,38 op basis van één review. Een bewoner noemt het een van de slechtere buurten van Schiedam, maar beter dan Schiedam Oost. Er wordt melding gemaakt van overlast door hangjongeren. De buurt is dichtbevolkt en stedelijk, met veel voorzieningen in de buurt.