Appartement te koop: De Zalmen 118, Doorwerth
KopenRenkumAppartementenDe Zalmen 118

De Zalmen 118

Doorwerth Zuid, Renkum

€ 329.500
Buurt Doorwerth Zuid, DoorwerthBekijk buurt
Jumbo op 412m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Doorwerth

Dit appartement aan De Zalmen 118 in Doorwerth ademt de rust van de Veluwezoom. Met 100 m² woonoppervlak en energielabel C is het een comfortabele woning voor wie houdt van ruimte en groen. De vraagprijs van €329.500 is marktconform voor een appartement in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van appartementen in Renkum.

De buurt: Doorwerth Zuid

Doorwerth Zuid is een rustige woonwijk met veel groen en een gemêleerde bevolking. De buurt telt zo'n 1925 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 38 incidenten en een omgevingsadressendichtheid van 861, wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Lidl, beide om de hoek op 400 meter. Voor de kinderen is basisschool De Atlas Doorwerth op 5 minuten lopen, en De Dorendal op 10 minuten. De middelbare school Dorenweerd College ligt op een kwartier fietsen. De gemeente Renkum biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en ontspanning.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Spitman Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 329.500
Prijs per m²€ 3.295
Woonoppervlakte100m²
Perceeloppervlakte3060m²
Bouwjaar1972
EnergielabelC
BuurtDoorwerth Zuid
WijkBebouwde kom Doorwerth
GemeenteRenkum

Locatie

De Zalmen 118, Doorwerth

Buurt statistieken

Gegevens uit Doorwerth Zuid

Inwoners1.925
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Mozartlaan 66
412m
Lidl
Van der Molenallee 101-115
412m
Albert Heijn
Polenplein 24A
2046m

Scholen

30 binnen 5 km

De Atlas Doorwerth
Basisonderwijs · 87 leerlingen
525m
Basisschool De Dorendal
Basisonderwijs · 202 leerlingen
769m
Dorenweerd College
Voortgezet onderwijs · 1041 leerlingen
1086m

Veelgestelde vragen

Over De Zalmen 118, Doorwerth

Welk energielabel heeft De Zalmen 118?

De woning aan De Zalmen 118 in Doorwerth heeft energielabel C.

Is €329.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €329.500 is marktconform voor een appartement van 100 m² met energielabel C in Doorwerth. De woningmarkt in de buurt is stabiel, en vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen verkocht. Het is een eerlijke prijs voor de geboden ruimte en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van Doorwerth Zuid?

Het treinstation ligt op 4,6 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag, wat betekent dat het rustig is, maar voorzieningen als supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat voor type woning is dit en voor wie is het geschikt?

Dit is een appartement uit 1972 met een woonoppervlak van 100 m². Het energielabel C betekent dat het redelijk zuinig is. De woning is geschikt voor stellen of kleine gezinnen die van rust en ruimte houden. De buurt heeft veel ouderen en eenpersoonshuishoudens, maar ook gezinnen met kinderen.