Appartement te koop: Hogehilweg 12B12, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenHogehilweg 12B12

Hogehilweg 12B12

Amstel III deel A/B-Noord, Amsterdam

€ 573.725
Buurt Amstel III deel A/B-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
65% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Amsterdam

Dit appartement aan de Hogehilweg is een moderne woning met energielabel A+++, wat betekent dat het zeer zuinig is in stookkosten. De advertentie vermeldt geen bouwjaar. Daardoor is niet bekend hoe oud het gebouw is, maar de rest van de gegevens geven een compleet beeld van de woning. Met een prijs van € 573.725 is dit aanbod scherp geprijsd ten opzichte van het buurtgemiddelde. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Amstel III deel A/B-Noord

De buurt Amstel III deel A/B-Noord is een moderne, stedelijke wijk met veel hoogbouw. Het is een jonge buurt: bijna 65% van de inwoners is tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn geen koopwoningen in de buurt, maar dit appartement is een uitzondering. De omgeving is levendig, met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Lees meer over de buurt Amstel III deel A/B-Noord.

Het leven in de straat

Om de hoek vind je een AH to go voor snelle boodschappen, en twee straten verder een Lidl. Voor de dagelijkse boodschappen kun je ook terecht bij Vomar of Jumbo, op tien minuten lopen. Basisschool IKC Metropool zit naast de deur, en de Amsterdam International Community School is op loopafstand. Het treinstation is op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Eefje Voogd Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 573.725
Prijs per m²€ 6.520
Woonoppervlakte88m²
EnergielabelA+++
GemeenteAmsterdam

Locatie

Hogehilweg 12B12, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Amstel III deel A/B-Noord

Inwoners980
Mannen63%
Vrouwen36%

Woningmarkt

Gegevens uit Amstel III deel A/B-Noord

Woningvoorraad274
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen0%
Huurwoningen100%

Supermarkten

35 binnen 5 km

AH to go
Hoekenrode 9
657m
Lidl
Bijlmerplein 94
898m
Vomar
Bijlmerplein 551
1145m

Scholen

71 binnen 5 km

IKC Metropool
Basisonderwijs · 16 leerlingen
44m
Amsterdam International Community School (AICS - Sandcastle Campus)
Voortgezet onderwijs · 513 leerlingen
772m
Basisschool Achtsprong
Basisonderwijs · 247 leerlingen
933m

Veelgestelde vragen

Over Hogehilweg 12B12, Amsterdam

Welk energielabel heeft Hogehilweg 12B12?

De woning aan Hogehilweg 12B12 in Amsterdam heeft energielabel A+++.

Is € 573.725 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€ 629.530) en ook onder de mediaan (€ 587.000). De gemiddelde prijs per vierkante meter is € 6.966, wat bij 88 m² neerkomt op € 613.008. De woning is dus scherp geprijsd.

Wat betekent energielabel A+++ voor mijn energiekosten?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en waarschijnlijk lage stookkosten heeft. In de buurt hebben alle koopwoningen label A of hoger, dus dit is gebruikelijk voor nieuwbouw.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het treinstation is op 800 meter afstand, ongeveer tien minuten lopen. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid (2.478 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool IKC Metropool zit op 44 meter, en de Amsterdam International Community School op 772 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals Basisschool Achtsprong en De Rozemarn op ongeveer 10 minuten lopen.

Wat is de sfeer in de buurt Amstel III deel A/B-Noord?

De buurt is modern en stedelijk, met veel jonge inwoners (65% tussen 25-45 jaar). Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en weinig gezinnen met kinderen. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau, met restaurants, parken en winkels dichtbij.

Waarom staat het bouwjaar niet in de advertentie?

Eefje Voogd Makelaardij heeft op de gebruikte bronnen alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het bouwjaar staat niet in de advertentie. Daardoor is niet bekend hoe oud het gebouw is, maar de woning heeft wel energielabel A+++, wat wijst op een recente bouw.

Eefje Voogd Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Eefje Voogd Makelaardij
eefjevoogd.nl
Bekijk
Eefje Voogd Makelaardij
funda.nl
Bekijk
Eefje Voogd Makelaardij
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Amstel III deel A/B-Noord

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appHogehilweg 12B12, Amsterdam
Bekijk