Appartement te koop: Keizerrijk 13A, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenKeizerrijk 13A

Keizerrijk 13A

Spuistraat-Zuid, Amsterdam

€ 555.000
Buurt Spuistraat-Zuid, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Albert Heijn op 135m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
51% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

In hartje Amsterdam

Dit appartement aan het Keizerrijk in Amsterdam-Centrum ademt de sfeer van de oude binnenstad. Het is een woning uit 1905, met een woonoppervlak van 78 m². De vraagprijs van €555.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar de woning is ook een stuk ruimer dan de gemiddelde koopwoning in de buurt. Het appartement wordt aangeboden via BNV Makelaars en staat ook op Funda. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

Buurt Spuistraat-Zuid

De buurt Spuistraat-Zuid is een van de dichtstbevolkte stukjes Nederland, met een omgevingsadressendichtheid van ruim 10.000 adressen per km². Het is een levendige buurt met veel jonge alleenstaanden: de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,4 en driekwart van de bewoners is tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 135 meter, of naar de AH to go op 241 meter. Ook een SPAR en Jumbo zitten op loopafstand. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de 14e Montessorischool De Jordaan (624 meter) en de Burght (695 meter). Het Jordaan College voor voortgezet speciaal onderwijs ligt op 530 meter. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder BNV Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 555.000
Prijs per m²€ 7.115
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte104m²
Bouwjaar1905
BuurtSpuistraat-Zuid
WijkBurgwallen-Nieuwe Zijde
GemeenteAmsterdam

Locatie

Keizerrijk 13A, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Spuistraat-Zuid

Inwoners810
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Spuistraat-Zuid

Woningvoorraad588
Gem. WOZ-waarde€ 543.000
Koopwoningen16%
Huurwoningen83%

Supermarkten

155 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwezijds Voorburgwal 226
135m
AH to go
Rokin 36
241m
SPAR
Rokin 113
300m

Scholen

219 binnen 5 km

Jordaan College - iHub onderwijs (voorheen Altra)
Speciaal onderwijs · 71 leerlingen
530m
14e Montessorischool De Jordaan
Basisonderwijs · 372 leerlingen
624m
de Burght
Basisonderwijs · 387 leerlingen
695m

Veelgestelde vragen

Over Keizerrijk 13A, Amsterdam

Is €555.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €555.000 ligt boven de gemiddelde koopsom in de buurt (€499.000), maar de woning is met 78 m² ook 42% groter dan het buurtgemiddelde van 55 m². Verkochte woningen in de buurt gingen gemiddeld voor €692.714 weg, dus de prijs is marktconform voor een ruim appartement in het centrum.

Hoe is de buurt Spuistraat-Zuid om in te wonen?

Het is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. De bevolking bestaat vooral uit jonge alleenstaanden; driekwart is tussen de 25 en 45 jaar. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en veel winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden.

Wat is de energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label B. Omdat het een appartement uit 1905 betreft, is het verstandig om bij bezichtiging te vragen naar het label en de isolatie.