Appartement te koop: Koninginneweg 145-3, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamAppartementenKoninginneweg 145-3

Koninginneweg 145-3

Valeriusbuurt-West, Amsterdam

€ 1.095.000
Buurt Valeriusbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Jumbo op 238m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Valeriusbuurt-West

Dit appartement aan de Koninginneweg ademt de sfeer van het klassieke Amsterdam. Met 74 m² woonoppervlak en een energielabel F is het een woning met karakter, gebouwd in 1903. De vraagprijs van €1.095.000 is aan de hoge kant, maar wel scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Valeriusbuurt-West

De Valeriusbuurt-West is een rustige, groene buurt in Amsterdam-Zuid. Het is een geliefde plek voor gezinnen en stellen, met een mix van koop- en huurwoningen. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat er veel voorzieningen op loopafstand zijn. Op basis van de beschikbare gegevens is er geen bewonersreview om te citeren. De buurt Valeriusbuurt-West staat bekend om zijn statige herenhuizen en rustige straten.

Leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Jumbo om de hoek (op 238 meter) of bij de Albert Heijn op 486 meter. Voor de kinderen is basisschool De Kleine Nicolaas op 122 meter lopen, en het Amsterdams Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt op 270 meter. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan cultuur en recreatie, met parken en restaurants op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via WWR Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 14.797
Woonoppervlakte74m²
Perceeloppervlakte156m²
Bouwjaar1903
EnergielabelF
BuurtValeriusbuurt-West
WijkWillemspark
GemeenteAmsterdam

Locatie

Koninginneweg 145-3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Valeriusbuurt-West

Inwoners2.610
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Valeriusbuurt-West

Woningvoorraad1.265
Gem. WOZ-waarde€ 1.016.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Jumbo
Hendrik Jacobszstraat 9
238m
Albert Heijn
Johannes Verhulststraat 149
486m
Albert Heijn
Amstelveenseweg 186
491m

Scholen

196 binnen 5 km

De Kleine Nicolaas
Basisonderwijs · 199 leerlingen
122m
Het Amsterdams Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1092 leerlingen
270m
Montessori Lyceum Oostpoort ISK C. Krusemanstraat
Voortgezet onderwijs · 195 leerlingen
439m

Veelgestelde vragen

Over Koninginneweg 145-3, Amsterdam

Welk energielabel heeft Koninginneweg 145-3?

De woning aan Koninginneweg 145-3 in Amsterdam heeft energielabel F.

Is €1.095.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.095.000 ligt 54% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €2.380.000, maar dat komt doordat dit appartement met 74 m² veel kleiner is dan het buurtgemiddelde van 156 m². De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €1.227.290, dus de vraagprijs is marktconform voor een appartement van deze grootte.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hoge stookkosten verwachten, vooral in de winter. Het is goed om te weten dat 80% van de koopwoningen in de buurt energielabel A heeft, dus dit appartement springt er negatief uit op energiegebied.