Maasstaete 1
Mook, Mook en Middelaar
Een rustig appartement met vrij uitzicht in Mook
Dit appartement aan de Maasstaete ligt in Mook, een dorp waar het aangenaam wonen is. Met een vraagprijs van €479.000 is de prijs marktconform, en de woning ligt 28% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €666.222. Het is een van de appartementen in Mook en Middelaar die momenteel te koop staan.
Een woning met drie kamers en een balkon
Deze galerijflat uit 1999 heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers, en één badkamer. De woning ligt op de eerste woonlaag en heeft een balkon. Volgens de makelaar is er dubbel glas en een cv-ketel, en het appartement is in volle eigendom. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 112 m², terwijl de makelaar 101 m² opgeeft. De VvE-bijdrage is €412,79 per maand.
Een dorp met een hechte gemeenschap
Met bijna 3.000 inwoners en relatief veel 65-plussers is Mook een rustige plek. Een bewoner geeft de buurt een 9,14 en noemt het "een goede dorpsgemeenschap". De woning ligt aan een rustige weg met een beschutte ligging en vrij uitzicht, zoals de makelaar het omschrijft. Het is een buurt waar sociale contacten belangrijk zijn, aldus dezelfde bewoner.
Voorzieningen en bereikbaarheid om de hoek
De PLUS-supermarkt ligt op 585 meter, twee straten verder, en basisschool De Maaskei is op 528 meter te vinden. De huisarts zit in Medisch Centrum Mook, op 397 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Mook, Rijksweg/Veldweg op 169 meter, met lijnen 383, 483, 569, 683 en 813. Het treinstation Mook-Molenhoek ligt op 1,4 kilometer. De gemeente Mook en Middelaar biedt zo de nodige voorzieningen dichtbij.
WOZ-waarde en risico-indicaties
De WOZ-waarde is €478.000, vastgesteld op 1 januari 2025, en de vraagprijs is vrijwel gelijk aan deze waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 90% gestegen, van €251.000 naar €478.000. Wat betreft risico's op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 58 dB Lden, boven de norm, terwijl spoor- en vliegverkeer onder de norm blijven. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Voor wateroverlast bij hevige regen en overstroming geldt een verhoogd risico, en hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hans Janssen Makelaars Nijmegen op Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Maasstaete 1, Mook
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €479.000 is vrijwel gelijk aan de WOZ-waarde van €478.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 90% gestegen, van €251.000 naar €478.000. De vraagprijs ligt daarmee in lijn met de laatste taxatie.
Wat is de indeling van dit appartement?
Het appartement heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. De woning is een galerijflat op de eerste woonlaag en heeft een balkon. De inhoud is 359 m³. Volgens de makelaar is de woonoppervlakte 101 m², terwijl de BAG-registratie 112 m² aangeeft.
Hoe zijn de voorzieningen in de buurt?
De PLUS-supermarkt ligt op 585 meter, en basisschool De Maaskei op 528 meter. De huisarts zit in Medisch Centrum Mook op 397 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Mook, Rijksweg/Veldweg op 169 meter, met lijnen 383, 483, 569, 683 en 813. Het treinstation Mook-Molenhoek ligt op 1,4 kilometer.
Wat is het funderingsrisico voor deze woning?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau op basis van openbare data, geen inspectie van deze specifieke woning. Het betekent dat er geen verhoogd risico is aangewezen voor de fundering in deze omgeving.
Hoe is de buurt Mook beoordeeld door bewoners?
Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een gemiddelde score van 9,14. Een bewoner noemt het "een goede dorpsgemeenschap" en benadrukt de goede sociale contacten. De buurt heeft bijna 3.000 inwoners, waarvan 29% 65 jaar of ouder is.
Wat is de VvE-bijdrage voor dit appartement?
De VvE-bijdrage is €412,79 per maand. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie en dekt de gezamenlijke kosten van het appartementencomplex. Het is goed om dit mee te nemen in de maandelijkse lasten, naast de hypotheek en energiekosten.
Hoe is de geluidsbelasting rondom dit adres?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 58 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. Spoorweglawaai is 45 dB Lden en vliegverkeer 38 dB Lden, beide onder de norm. Dit zijn indicaties op adresniveau uit openbare bronnen, geen metingen aan deze woning.
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Het energielabel is A, een zuinig label. Dit betekent dat de woning relatief energiezuinig is, wat gunstig kan zijn voor de stookkosten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning. De makelaar vermeldt dubbel glas en een cv-ketel als isolatie en verwarming.





